SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Marta Wierzbicka opowiedziała o próbie samobójczej Oli - WIDEO

Na Wspólnej. Marta Wierzbicka opowiedziała o próbie samobójczej Oli - WIDEO

03.11.2016, godz. 16:51
Na Wspólnej odc. 2000. Ola (Marta Wierzbicka)
Na Wspólnej odc. 2000. Ola (Marta Wierzbicka) foto:

Chwile grozy czekają fanów "Na Wspólnej"! W premierowych odcinkach Ola (Marta Wierzbicka) kompletnie się załamie i będzie próbowała się zabić przez Gosię (Anna Kerth) i Błażeja (Jakub Świderski), którzy mimo jej nieszczęścia postanowili być razem. W 2371 odcinku "Na Wspólnej" młoda Zimińska targnie się na swoje życie. Marta Wierzbicka opowiedziała o dramatycznych scenach, które wkrótce zobaczymy na ekranie TVN.

"Na Wspólnej" odcinek 2371 - czwartek, 03.11.2016, o godz. 20.15 w TVN

W 2371 odcinku "Na Wspólnej" Ola nadal nie będzie mogła pogodzić się ze stratą Błażeja i zdradą siostry. Gdy Zimińska zobaczy Gosię namiętnie całującą bruneta, postanowi pójść do klubu. Dziewczyna upije się i połknie leki - wszystko po to, by pozbawić się życia.

Zobacz: Na Wspólnej. Ola chce się zabić przez Gosię i Błażeja

Ola cudem przeżyje, a Lucyna (Danuta Malec) i Marek (Grzegorz Gzyl) będą się o nią panicznie bać. Nic dziwnego, w końcu ich córka chciała się zabić!

-Ola będzie się długo zbierała po tej próbie samobójczej. Cały czas będzie konflikt Oli z Gosią. Samą próbę samobójczą nie było tak trudno nagrać. Od razu się w ten klimat wbiłam, ale dopiero wieczorem, jak usiadłam w domu pomyślałam, że nagrałam bardzo ciężkie sceny. Były mocne do zagrania, ciężkie emocjonalnie. Ja osobiście takich przeżyć nie miałam - powiedziała Marta Wierzbicka w jednym z najnowszych wywiadów zaznaczając, że to było duże wyzwanie aktorskie.

ZOBACZ całe WIDEO z Martą Wierzbicką>>>

 

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: