SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Marta Wierzbicka ma nowego chłopaka? Kim dla niej jest Błażej Baar?

Na Wspólnej. Marta Wierzbicka ma nowego chłopaka? Kim dla niej jest Błażej Baar?

30.09.2015, godz. 10:10
Marta Wierzbicka
Marta Wierzbicka foto: AKPA

Marta Wierzbicka zakochana? Aktorka z "Na Wspólnej" ma nowego chłopaka, którym jest Błażej Baar, młodszy brat Kamilli Baar, byłej gwiazdy "Na dobre i na złe"? Takie plotki pojawiły się kiedy jeden z tygodników opublikował zdjęcia Marty Wierzbickiej w ramionach Błażeja Baara. Ale serialowa Ola z "Na Wspólnej" zaprzecza tym doniesieniom. Zapewnia, że Błażej Baar jest tylko jej przyjacielem.

Marta Wierzbicka po rozstaniu ze swoim narzeczonym Maciejem Zawadzkim nie narzeka na samotność. Tygodnik "Twoje Imperium" przyłapał gwiazdę "Na Wspólnej" na spacarze z Błażejem Baarem, producentem reklam i właścicielem firmy jubilerskiej, który jest rozwodnikiem i ma kilkuletniego syna. I od razu w internecie zaczęły krążyć plotki o nowym romansie Marty Wierzbickiej.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Ola wyzna Danielowi miłość i zniszczy jego związek z Łucją

Ale Wierzbicka i Baar nie są parą! Łączy ich tylko bliska przyjaźń. Aktorka z "Na Wspólnej" powiedziała portalowi jastrzabpost.pl, że jest zaskoczona tymi doniesieniami. I od razu zaprzeczyła, że Błażej Baar jest jej nowym chłopakiem. - Błażej to dobry kolega, zwykła znajomość. Naprawdę takie newsy są? To jest takie zabawne, są jakieś zdjęcia? To jest śmieszne, bo ja nawet nie wiem kiedy takie rzeczy się dzieją. To przyjaciel, dobry kolega, kumpel – powiedziała serialowa Ola z "Na Wspólnej".

Patrz: Na Wspólnej. Śmierć Adama Roztockiego. Mąż Weroniki umrze, bo wplącze się w podejrzaną sprawę

Nie zmienia to jednak faktu, że ta przyjaźń może się przerodzić w coś więcej. Oboje są po ciężkim przejściach. Marta Wierzbicka ma za sobą kilkuletni związek z Maciejem Zawadzkim, z którym była nawet zaręczona. Decyzję o rozstaniu podjęli wspólnie i w zgodzie. Z kolei Błażej Baar jest po rozwodzie i wychowuje syna Beniamina.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: