SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Marta Wierzbicka dostaje oddzielną pensję na piersi

Na Wspólnej. Marta Wierzbicka dostaje oddzielną pensję na piersi

24.10.2015, godz. 03:00
MARTA WIERZBICKA
MARTA WIERZBICKA foto:

Piersi Marty Wierzbickiej (24 l.) od lat wzbudzają zachwyt Polaków. Aktorka znana z roli Oli w serialu "Na Wspólnej" wielokrotnie zamartwiała się, że są zbyt duże. Ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Okazuje się, że to jednak olbrzymi atut, ponieważ za ich pokazywanie zarabia podwójnie!

Kiedy w maju 2014 roku pokazała się w rozbieranej sesji dla "Playboya", stała się gwiazdą naszego show-biznesu. Z Oli Zimińskiej, szarej myszki TVN-owskiego hitu, stała się jedną z najbardziej pożądanych aktorek. Pełnej seksapilu i kobiecości.

Zobacz także: Na Wspólnej. Marta Wierzbicka dla nowej roli ogoli się na łyso

Nic więc dziwnego, że od razu trafiła do "Tańca z gwiazdami", a w propozycjach nowych ról może od roku przebierać. Znaczy to również, że jej gaża znacznie wzrosła. Odkąd pokazuje swoje piersi, dostaje podwójne stawki.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Rozwód Brzozowskich. Michał pogrąża Kingę przed sądem

Nawet teatr otworzył się na Martę i wykorzystuje jej walory. Marta gra ostatnio w sztuce "Dajcie mi tenora" w Teatrze Capitol. Na deskach chwali się swoimi piersiami, nosi seksowną koronkową bieliznę...

- Normalnie za główną rolę płaci się około 1500 zł, jednak za rozbieranki Marta zażądała 3 tys. i tyle dostała. Dyrektor teatru jest zachwycony jej talentem - zdradza nam nasz informator.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zapisz się: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz PROGRAM TV na SE.pl >>>

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: