SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Mania odzyskuje przytomność

Na Wspólnej. Mania odzyskuje przytomność

11.10.2016, godz. 14:30
Na Wspólnej odcinek 2357. Mania (Zuzia Kaszuba), Żaneta (Anna Guzik)
Na Wspólnej odcinek 2357. Mania (Zuzia Kaszuba), Żaneta (Anna Guzik) foto:

Cud w "Na Wspólnej"! Mania (Zuzia Kaszuba) odzyska przytomność po skomplikowanej operacji. To jednak nie koniec kłopotów w rodzinie Ziębów. W 2358 odcinku "Na Wspólnej" Żaneta (Anna Guzik) nie odpuści Wojtkowi (Wojciech Błach), że naraził dziewczynkę na śmierć. Co wydarzy się w permierowych odcinkach "Na Wspólnej"?

"Na Wspólnej" odcinek 2358 - środa, 12.10.2016, o godz. 20.15 w TVN

Zobaczymy w 2358 odcinku serialu "Na Wspólnej" cud - Mania przeżyje wypadek! Pomimo jej ciężkiego stanu i komplikacji pooperacyjnych dziewczynka będzie żyć. W 2358 odcinku "Na Wspólnej" Mania zostanie wybudzona ze śpiączki farmakologicznej. Co zrobi dziewczynka po wybudzeniu się?

Zobacz: Na Wspólnej. Mania po wypadku dostanie ataku padaczki. To wina Żanety

Tuż po otworzeniu oczu będą przy niej rodzice. Dziewczynka przeprosi Wojtka, że namówiła go na przejażdżkę motocyklem. Jest to zupełnie niepotrzebne, ponieważ żadne z nich nie spowodowało wypadku. To wina furiata w samochodzie, który wyjechał bez patrzenia z drogi podporządkowanej. Uderzył w pojazd, którym poruszała się Mania z Wojtkiem.

Pomimo tego Żaneta nadal nie chce odpuścić mężowi. Uważa, że to jego wina. Tuż po tym, jak przybyła do szpitala nawrzeszczała, ponieważ krzykiem nie można tego nazwać, na Wojciecha. W 2358 odcinku "Na Wspólnej" tyrada nadal nie będzie miała końca. Włączy się w to również teściowa Wojtka, co nie polepszy sytuacji pomiędzy małżonkami. Wojtek w pewnym momencie nie wytrzyma presji oraz oskarżeń z ust bliskich mu osób. Wścieknie się na żonę. W 2358 odcinku "Na Wspólnej" oznajmi Żanecie, że zadzwonił już do przyjaciela i będzie spał u niego.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Bar Ziębów zajęty przez komornika. Maria i Włodek stracą wszystko

Powyższe wydarzenia z 2358 odcinka "Na Wspólnej" nie wróżą zbyt dobrze związkowi Żanety i Wojtka. Na pewno nie wpłynie to również dobrze na zdrowie Mani. Czy małżeństwo pokłóci sie jeszcze bardziej? Zobaczymy w kolejnych odcinkach "Na Wspólnej".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: