SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Małżeński kryzys Izabeli i Jerzego

Na Wspólnej. Małżeński kryzys Izabeli i Jerzego

08.07.2017, godz. 10:00
NA WSPÓLNEJ Iza (Anna Korcz), Jerzy (Wojciech Wysocki)
foto: tvnplayer.pl

W 2511 odcinku serialu "Na Wspólnej" rodzinie Izabeli (Anna Korcz) i Jerzego (Wojciech Wysocki) przytrafi się koszmarna tragedia. Zrozpaczona matka zadzwoni do syna i będzie krzyczeć, że ich dom na wsi stoi w płomieniach. Brzosowski natychmiast uda się na miejsce. Pogorzelców przyjmie do siebie Sołtys, otoczywszy ich wielką troską. Noc po tragedii Izabela i Jerzy spędzą u swoich sąsiadów. Następnego dnia Maks (Adam Fidusiewicz) zabierze Dudków do stolicy, gdzie zostaną gościnnie powitani przez Ilonę. Przyjaciółka zapewni ich, że mogą gościć u nich tak długo, jak będzie trzeba. Czy to początek małżeńskiego kryzysu? Jak rodzina poradzi sobie bez dachu nad głową?

"Na Wspólnej" nowe odcinki od poniedziałku do czwarku, o godz. 20.15 w TVN

Jakby się mogło wydawać zniszczony w pożarze dom to dopiero początek problemów rodziny Dudków. Gdy Jerzy będzie miał chwilę na przemyślenia, zdruzgotany przypomni sobie, że komputer, na którym pisał swoją najnowszą powieść, był w tym domu i cała jego praca poszła na marne. Nie długo później do Izabeli zadzwoni sołtys z informacją, że przyczyną pożaru w domu najprawdopodobniej była awaria instalacji w kuchence.

Zobacz: Na Wspólnej, odcinek 2510: Mikołaj przegra fortunę

Załamana zacznie wypominać mężowi, że już od dawna zwracała mu uwagę na niesprawność urządzenia, ale ten nigdy specjalnie się tym nie przejmował. Jerzy powie Izabeli, że za pieniądze z polisy będą w stanie odbudować dom, lecz małżonka zarzuci mu, że nie liczy się z jej pragnieniami. Iza da mu również do zrozumienia, że już od dłuższego czasu chciała wrócić do miasta ze względu na chęć pracy i swoją córkę, gdyż nie chce, by wychowywała się na wsi. Poruszony słowami żony wyjdzie bez słowa.

Sprawdź: Na Wspólnej, odcinek 2511: Nicole rzuci Mikołaja

Jak dalej potoczą się losy rodziny Dudków? Czy uda im się odbudować dom, a co najważniejsze relacje w rodzinie? Czy wspólną współpracą uda im się przejść przez ten ciężki okres? Oglądajcie najnowsze odcinki serialu "Na Wspólnej", żeby być na bierząco!

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: