SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Małgorzata Socha zniknie z serialu?

Na Wspólnej. Małgorzata Socha zniknie z serialu?

29.11.2016, godz. 18:00
Na Wspólnej odc. 2238. Ula (Ania Niedźwiecka), Zuza (Małgorzata Socha), Kamil (Kazimierz Mazur)
Na Wspólnej odc. 2238. Ula (Ania Niedźwiecka), Zuza (Małgorzata Socha), Kamil (Kazimierz Mazur) foto:

Małgorzata Socha wkrótce zostanie mamą po raz drugi, a co z jej rolą w "Na Wspólnej"? Aktorka świetnie się czuje i mimo zaawansowanej ciąży nie rezygnuje z pracy. Jej serialowy mąż z TVN, czyli Kazimierz Mazur zdradził, jak teraz wygląda ich praca na planie "Na Wspólnej". Sprawdźcie!

"Na Wspólnej" premierowe odcinki od poniedziałku do czwartku o 20.15 na antenie TVN

Małgorzata Socha jest już mamą 3-letniej Zosi i właśnie spodziewa się kolejnego dziecka. Ciąża służy aktorce, która jeszcze nie zrezygnowała z pracy. Fani "Na Wspólnej" z pewnością obawiali się, że serialowa Zuza zniknie z ekranu, ale nie musicie się o to martwić. Kamil Hoffer, czyli Kazimierz Mazur zapewnia, że scenarzyści znaleźli sprytne rozwiązanie, by na ekranie nie było widać ciążowego brzuszka Małgosi.

Zobacz: Przyjaciółki 8 sezon. Fani zaskoczeni finałem Przyjaciółek

- Ależ skąd, nic się nie zmienia. Zdjęcia wciąż trwają, jakoś dajemy radę. A to się kwiatkiem zakryje, a to skadruje od pasa w górę. Realizujemy teraz wątek zarazy, w którym mój bohater musi być izolowany w szpitalu, a Zuza mu tylko macha chusteczką z daleka. Złożyło się więc idealnie - powiedział szczerze Kazimierz Mazur w najnowszym wywiadzie dla "Tele Tygodnia".

Możecie więc być spokojni. Wygląda na to, że Zuza nie zniknie z "Na Wspólnej", a jej romans z tancerzem dobiegnie końca. Tym razem jedynie Kamil będzie miał sporo kłopotów...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: