SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Małgorzata Socha doskonale łączy pracę z wychowaniem dzieci - WIDEO

Na Wspólnej. Małgorzata Socha doskonale łączy pracę z wychowaniem dzieci - WIDEO

11.07.2017, godz. 11:00
Małgorzata Socha
Aktorka Małgorzata Socha. foto: x-news

Małgorzata Socha zdradziła w wywiadzie, w jaki sposób udaje jej się połączyć aktywną pracę na planie, rozwijanie kariery oraz wychowanie dwójki dzieci jednocześnie. Aktora z serialu "Na Wspólnej" zaskoczyła swoją odpowiedzią. Okazuje się, że za drugim razem Małgosi Sosze było o wiele łatwiej!

"Na Wspólnej" nowe odcinki od poniedziałku do czwartku, o godz. 20.15 w TVN

Aktorka Małgorzata Socha w styczniu tego roku urodziła drugie dziecko. Tuż po narodzinach małej Basi gwiazda serialu "Na Wspólnej" ostro wzięła się do pracy. Wróciła do zawodu, zajmuje się dziećmi i schudła już 15 kilogramów! Godne podziwu osiągnięcia. Jak Małgosi Sosze udaje się pogodzić pracę i macierzyństwo? W wywiadzie zdradziła swój sekret!

Zobacz: Na Wspólnej, odcinek 2525: Ziębowie wygrają milion? Znamy odpowiedź!

- Ja już nie raz mówiłam, że na drugie imię powinnam mieć logistyka. To wszystko to jest kwestia dobrej organizacji i mnie się to udaje wszystko spiąć. Wiadomo, dwójka dzieci to też jest już więcej obowiązków, ale za pierwszym razem już tak zostałam zaprawiona w bojach, że za drugim jest łatwiej. Wszystko za drugim razem jest łatwiejsze!

Małgorzata Socha przyznała również w innym wywiadzie, że do macierzyństwa przygotowała ją po części rola Zuzy w serialu "Na Wspólnej".

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: