SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Maks wyrzuca Ilonę z mieszkania

Na Wspólnej. Maks wyrzuca Ilonę z mieszkania

06.06.2016, godz. 19:15
Na Wspólnej odcinek 2276, Ilona (Anna Samusionek)
Na Wspólnej odcinek 2276, Ilona (Anna Samusionek) foto:

W "Na Wspólnej" Maks (Adam Fidusiewicz) i Ilona (Anna Samusionek) znów na wojennej ścieżce. W 2286 odcinku "Na Wspólnej" Brzozowski wyrzuci Zdybicką z domu, a ona postanowi się zemścić. Tymczasem Maks zacznie flirtować z Misią (Sylwia Boroń). Koleżanka sprzed lat zrobi na nim piorunujące wrażenie!

"Na Wspólnej" odcinek 2286 - wtorek, 7.06.2016, o godz. 20.15 w TVN

W "Na Wspólnej" Maks przeżył kolejne sercowe rozczarowanie. Po tym jak przyłapał Ilonę na potajemnych schadzkach z urzędnikiem z urzędu skarbowego, nie wybaczy jej zdrady. W 2286 odcinku "Na Wspólnej" Zdybicka przyjdzie do jego mieszkania, ale on szybko się jej pozbędzie - Nie będziesz robić awantur. Do widzenia - powie Brzozowski i zatrzaśnie jej drzwi przed nosem.

Patrz: Na Wspólnej. Powrót brata Igora. Krzysztof Chodorowski w Na Wspólnej jako Tomek, drugi syn Leszka

Oczywiście Zdybicka będzie nieugięta. Wszelkimi możliwymi spodobami będzie chciała wrócić do Maksa. Tym razem jednak nie uda jej się odzyskać kochanka. W 2286 odcinku "Na Wspólnej" Brzozowski umówi się z Filipem, a na miejscu zastanie także koleżankę z czasów szkolnych.

Misia będzie pod wrażeniem Maksa. Filip szepnie koledze na ucho, że brunetka zawsze lubiła jego towarzystwo. Popołudnie przebiegnie w szalenie miłej atmosferze, a Maks nie będzie mógł przestać myśleć o Misi.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Maks i Misia kochankami! Ilona Zdybicka się wścieknie

W 2286 odcinku "Na Wspólnej" Brzozowski namaluje z pamięci akt Misi. Z rozmarzeniem będzie patrzeć na jej duży biust. Gdy Jarecka zobaczy obraz będzie pod wrażeniem, ale uzna, że Maks mógłby się rozczarować, gdyby zobaczył, że jej piersi w naturze są kilka rozmiarów mniejsze. Brzozowski nie zawaha się ani chwili i wyzna, że chętnie to sprawdzi!

Zdybicka szybko dowie się o nowym zauroczeniu Maska i będzie chciała się na nim zemścić. Jak? Będzie próbowała odebrać mu prawa rodzicielskie!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: RUPTLY/x-news
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: