SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Maks wróci do śmiertelnie chorej Ilony

Na Wspólnej. Maks wróci do śmiertelnie chorej Ilony

03.01.2017, godz. 19:00
Na Wspólnej odcinek 2415, Ilona (Anna Samusionek), Maks (Adam Fidusiewicz)
Na Wspólnej odcinek 2415, Ilona (Anna Samusionek), Maks (Adam Fidusiewicz) foto: TVN/X-NEWS

Ilona (Anna Samusionek) jest śmiertelnie chora, ale nie chce nikomu przyznać się do swoich słabości i porażek. W "Na Wspólnej" Michał (Robert Kudelski) dowie się o tym, że Zdybicka leży w szpitalu i to dopiero on poinformuje Maska (Adam Fidusiewicz) o fatalnym stanie Ilony. Czy ojciec Wiktora wróci do byłej partnerki i pomoże jej pokonać białaczkę? Zdjęcia z 2415 odcinka "Na Wspólnej" nie pozostawiają wątpliwości.

"Na Wspólnej" odcinek 2415 - wtorek, 24.01.2017, o godz. 20.15 w TVN

W "Na Wspólnej" z Iloną już od dłuższego czasu działo się coś złego. Mdlała, traciła orientację, była słaba i wykończona. Dopiero diagnoza lekarzy postawiła sprawę jasno - Ilona choruje na białaczkę.

Nowotwór odbiera jej chęć do życia i wolę walki. Ilona do ostatnich chwil okłamuje Brzozowskiego, że musi zostawić syna pod jego opieką, bo ma służbowy wyjazd. Dopiero Michał Brzozowski odkryje prawdę i powie o wszystkim bratankowi.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Marta dowie się o romansie Igora!

W 2415 odcinku "Na Wspólnej" Maks odwiedzi ukochaną Ilonę i całym sercem będzie ją wspierać. Oczekiwania na szpitalnym korytarzu i zmartwienie, dadzą mu chyba do myślenia. Być może Brzozowski uświadomi sobie, że wciąż kocha Zdybicką i to właśnie ona jest jego drugą połówką? O tym jak potoczą się ich dalsze losy przekonamy się w premierowych odcinkach "Na Wspólnej" na antenie TVN.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: