SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Maks poprosi Ilonę o rękę

Na Wspólnej. Maks poprosi Ilonę o rękę

23.02.2017, godz. 20:31
Na Wspólnej odcinek 2422, Ilona (Anna Samusionek)
Na Wspólnej odcinek 2422, Ilona (Anna Samusionek) foto:

Maksowi (Adam Fidusiewicz) los Ilony (Anna Samusionek) nie jest obojętny. W premierowych odcinkach "Na Wspólnej" Brzozowski poprosi dawną ukochaną o rękę, by udowodnić jej, że ma dla kogo żyć! Czy Zdybicka pokona białaczkę dla przyszłego męża i ich wspólnego synka Wiktorka (Kajetan Borowski)? W nowych odcinkach "Na Wspólnej" będzie się działo!

"Na Wspólnej" nowe odcinki od poniedziałku do czwartku, o godz. 20.15 w TVN

W "Na Wspólnej" Ilona niespodziewanie trafiła do szpitala. Gdy okazało się, że choruje na białaczkę, chciała to ukryć przed Maksem i kłamała, że wypadł jej nieplanowany wyjazd służbowy. Prawda okazała się dużo bardziej brutalna. Brzozowski w końcu odwiedzi dawną partnerkę w szpitalu i tak bardzo przejmie się jej stanem zdrowia, że spławi nową kochankę.

Zdybicka będzie załamana. Kobieta po chemioterapii nie będzie czuła się lepiej - wręcz przeciwnie. Lekarz powie szczerze, że potrzebna jest silniejsza kuracja. Wtedy Ilona całkowicie opadnie z sił, pogodzi się ze śmiercią i postanowi zakończyć leczenie.

Zobacz: Na Wspólnej. Maks wróci do śmiertelnie chorej Ilony

W "Na Wspólnej" Maks powie Ilonie, że wyjście ze szpitala to nie odwaga, ale zwykłe tchórzostwo. Zacznie nalegać i błagać, żeby zgodziła się chociaż na dwa tygodnie leczenia silniejszą dawką, a jeśli po tym czasie zechce wypisać się na własne życzenie, on nie będzie protestować. Co wydarzy się w premierowych odcinkach "Na Wspólnej" i czy Brzozowski uratuje Zdybickiej życie? To jeszcze nie koniec jego pomysłów. By podnieść ukochaną na duchu, Brzozowski się jej oświadczy! Czy Ilona przyjmie zaręczyny, wyzdrowieje, a wszystko szczęśliwie skończy się na ślubnym kobiercu? 

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: