SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Lucyna Malec dla chorej córki Zosi zrobi wszystko

Na Wspólnej. Lucyna Malec dla chorej córki Zosi zrobi wszystko

21.07.2016, godz. 14:30
Lucyna Malec z córką Zosią
Lucyna Malec z córką Zosią foto:

Lucyna Malec, którą znacie jako Danusię z "Na Wspólnej" prywatnie też jest mamą. Jej córka Zosia ma 17 lat i choruje na dziecięce porażenie mózgowe. Aktorka wychowuje dziewczynkę samotnie, bo związek z ojcem Zosi kilka lat temu dobiegł końca. Gwiazda "Na Wspólnej" przyznaje, że jest gotowa zrobić wszystko dla swojego dziecka, które od chwili narodzin jest jej oczkiem w głowie.

"Na Wspólnej" w wakacje od poniedziałku do czwartku o godz. 20.15 w TVN

Fani serialu "Na Wspólnej" znają Lucynę Malec jako Danusię Zimińską, mamę Oli (Marta Wierzbicka) i Małgosi (Anna Kerth). Jednak zapewne tylko nieliczni widzowie wiedzą coś więcej o prawdziwej córce aktorki.

Zobacz: Na Wspólnej. Porwanie Wiktorka. Niania Teresa ucieknie z synem Ilony i Maksa

Lucyna Malec samotnie wychowuje 17-letnią Zosię, która od urodzenia choruje na dziecięce porażenie mózgowe. Córka jest całym jej życiem i to właśnie jej aktorka poświęca cały swój czas poza pracą na planie serialu "Na Wspólnej". Zosia jest dla niej najważniejsza, choć bywa ciężko, Lucyna Malec wcale nie uważa, że "poświęca się" dla dziecka.

Gwiazda serialu może liczyć na wsparcie Fundacji "Zdążyć z pomocą". - To dla mnie ogromne wsparcie, również psychiczne. Dzięki temu czujemy, że nie jesteśmy same - powiedziała aktorka w rozmowie z magazynem "Świat&Ludzie".

Przeczytaj: Na Wspólnej. Ola i Błażej stworzą szalony związek

Na początku lipca aktorka pojawiła się z ukochaną córeczką na Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach. Widać było, że Zosia świetnie czuje się nad morzem w towarzystwie sławnej mamy. Lucyna Malec potraktowała ten wyjazd jako prezent na swoje 50 urodziny, które obchodzi 27 lipca. Przy okazji zrobiła niespodziankę nie tylko sobie, ale też Zosi.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: