SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Kuba Wesołowski ujawnia: Igor znów wpakuje się w kłopoty

Na Wspólnej. Kuba Wesołowski ujawnia: Igor znów wpakuje się w kłopoty

07.07.2016, godz. 20:00
Na Wspólnej odcinek 2237. Elżbieta (Paulina Chapko), Igor (Kuba Wesołowski)
Na Wspólnej odcinek 2237. Elżbieta (Paulina Chapko), Igor (Kuba Wesołowski) foto: TVN/X-NEWS

W "Na Wspólnej" Igor Nowak (Jakub Wesołowski) znów będzie miał problemy! Aktor zdradził właśnie, że jego bohater wpadnie w kolejne tarapaty, a o wszystkim przekonamy się w premierowych odcinkach "Na Wspólnej". Tomek (Krzysztof Chodorowski) to nie koniec jego zmartwień. Dopiero we wrześniu zacznie się prawdziwa akcja. Jesteście ciekawi?

Igor Nowak nie ma lekko. Dziennikarz z "Na Wspólnej" ma na swoim koncie wiele kłopotów, a lista jeszcze się nie kończy. Igor

Zobacz: Na Wspólnej. Brat Igora zboczeńcem! Tomek podgląda nagą Elżbietę - ZWIASTUN 2305 odcinka

Pracował na budowie, a potem znalazł zatrudnienie w jednym z cenionych dzienników. Niedługo później jego świat stanął na głowie. Igor przeżył śmierć życiowej partnerki, porwanie córki i wdał się w kilka romansów.

Obecnie spotyka się z Elżbietą i traktuje ją szalenie poważnie. Ich wspólne szczęście może jednak zrujnować Tomek - młodszy brat Nowaka, który niedawno pojawił się w jego życiu. Problemy będą narastać, a we wrześniu 2016 w TVN Igor znów wdepnie w bagno...

Przeczytaj: Na Wspólnej. Wiktorek porwany! Kto porwie syna Maksa i Ilony?

- To jest człowiek, który jak magnes przyciąga wszystkie możliwe kłopoty. Na jesień również nie będzie się nudził. Jest temat Elżbiety, jest temat brata, jest temat jeszcze jeden, który pojawi się w emisji na początku września - powiedział tajemniczo aktor w wywiadzie dla agencji informacyjnej x-news.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz cały WYWIAD z Jakubem Wesołowskim >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: