SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Komornik zamknie bar Ziębów

Na Wspólnej. Komornik zamknie bar Ziębów

20.10.2016, godz. 15:00
Na Wspólnej. Włodek (Mieczysław Hryniewicz), Maria (Bożena Dykiel)
Włodek Zięba (Mieczysław Hryniewicz) z "Na Wspólnej" od dawna nie ma nic do powiedzenia w domu. W każdej sprawie zdaje się na Marię (Bożena Dykiel) i nigdy nie próbuje nawet pokazać jej, że ma inne zdanie na dany temat. Kłótni unika, jak mało który mężczyzna! foto:

Komornik przyjdzie do Ziębów! W 2364 odcinku serialu "Na Wspólnej" Włodek (Mieczysław Hryniewicz) i Marysia (Bożena Dykiel) stracą dorobek swojego życia? Przez skradziony dowód urzędnik zabierze im wszystko! Jak Ziębowie poradzą sobie z tym problemem w 2364 odcinku "Na Wspólnej"?

"Na Wspólnej" odcinek 2364 - poniedziałek, 24.10.2016, o godz. 20.15 w TVN

Marię (Bożena Dykiel) i Włodka (Mieczysław Hryniewicz) odwiedzi komornik! W 2364 odcinku serialu "Na Wspólnej" okaże się, że ktoś zaciągnął pożyczkę na 20 tysięcy złotych używając niedawno skradzionego dowodu Marii.

Zobacz: Na Wspólnej. Ola chce się zabić przez Gosię i Błażeja

Wszyscy będą w szoku, łącznie z Żanetą (Anna Guzik), która nieskutecznie będzie próbowała wytłumaczyć komornikowi, że to nie oni zaciągnęli kredyt, tylko złodziej. Niestety, urzędnik nie ma prawa zmienić wyroku sądu, jest jedynie egzekutorem i nic nie będzie mógł poradzić na tragedię, która w 2364 odcinku serialu "Na Wspólnej" spotka Ziębów. Kiedy wspomni o ponagleniach do zapłaty, które zostały wysyłane pocztą, okaże się, że Włodek chował listy, które do nich przychodziły. Maria będzie wściekła na męża!

Cały interes jest zagrożony, a ich jadłodajnia może przestać istnieć. Komornik w 2364 odcinku serialu "Na Wspólnej" zabierze im wszystkie sprzęty. Da jednakże Ziębom poradę - z racji, że kradzież dowodu osobistego Marii została zgłoszona na policję, mogą napisać odwołanie do sądu poparte dokumentami z komendy. Do tego czasu jednak Ziębowie zostaną na lodzie - nie będą mieli jak prowadzić swojego gastronomicznego biznesu. Rodzinny interes uratuje Tomek (Krzysztof Chodorowski), który wpadnie na pomysł, dzięki któremu nadal będą mogli obsługiwać klientów. Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło - dzięki jego inicjatywie, Ziębowie zdobędą nawet więcej klientów, niż mieli wcześniej! Ale, sprawa długu pozostanie nadal do załatwienia.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Awantura sióstr Zimińskich. Gosia zakochana w Błażeju - ZWIASTUN

Co zrobią Ziębowie i czy sąd uzna ich odwołanie zobaczymy w nadchodzących odcinkach serialu "Na Wspólnej".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: