SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Kinga wyjedzie do Londynu i zabierze Michałowi syna Ignasia

Na Wspólnej. Kinga wyjedzie do Londynu i zabierze Michałowi syna Ignasia

03.10.2015, godz. 11:10
Na Wspólnej. Kinga (Ilona Wrońska), Ignaś (Bartek Kaszuba)
Na Wspólnej. Kinga (Ilona Wrońska), Ignaś (Bartek Kaszuba) foto: TVN/X-NEWS

Ilona Wrońska, czyli Kinga Brzozowska odchodzi z "Na Wspólnej", ale nie na zawsze! Już wkrótce aktorka i jej mąż Leszek Lichota wyjeżdżają na pół roku do USA, więc wątek Kingi musi się zakończyć. Co się stanie z Kingą? W jakich okolicznościach i kiedy zniknie z "Na Wspólnej"? Ilona Wrońska rozwiewa wszelkie wątpliwości i zdradza, że jej bohaterka wyjedzie do Wielkiej Brytanii na staż i zabierze ze sobą syna Ignasia (Bartek Kaszuba)!

Kiedy i jak Kinga odejdzie z "Na Wspólnej"?

Kiedy Ilona Wrońska powiadomiła producentów "Na Wspólnej" o tym, że wybiera się w długą podróż z rodziną i na pół roku rezygnuje z pracy, liczyła się z tym, że scenarzyści uśmiercą Kingą i nie będzie miała możliwości powrotu do serialu. Tak się jednak nie stanie! Kinga Brzozowska nie umrze, ale wyjazd Ilony Wrońskiej do USA wiąże się z tym, że na kilka miesięcy zniknie z "Na Wspólnej".

Przeczytaj: Na Wspólnej. Julia nową kobietą w życiu Michała. Katarzyna Kołeczek w Na Wspólnej

Co się stanie z Kingą w "Na Wspólnej"? Jak potoczą się dalej jej losy? Ilona Wrońska uchyla rąbka tajemnicy, lecz nie może zbyt wiele zdradzić, bo sama jeszcze nie wie co będzie z Kingą. Nie powstał bowiem jeszcze scenariusz nowych odcinków "Na Wspólnej", w których widzowie pożegnają się z graną przez nią bohaterką.

- Prawdopodobnie, bo to wciąż nie jest pewne, Kinga wyjedzie do Londynu na staż i zabierze ze sobą syna. W jakich okolicznościach dziecko będzie zabrane, czy to będzie kłótnia, czy porozumienie z mężem, tego jeszcze nie wiem. To są przecieki. Nie jest jeszcze napisany scenariusz, więc ostateczne decyzje dopiero będą podejmowane - powiedziała aktorka z "Na Wspólnej" w wywiadzie dla portalu jastrzabpost.pl.

Patrz: Na Wspólnej. Dramat Kingi. Kochanek Iwo porzuci ją dla innej

Na razie pewne jest tylko to, że Kinga i Michał rozwiodą się i będą walczyć w sądzie o Ignasia. Wiele wskazuje też na to, że gorący romans Kingi z Iwem (Jakub Wieczorek) dość szybko się skończy. Kochanek Brzozowskiej zacznie ją zdradzać ze swoją byłą dziewczyną (Sylwia Nowak).

Czy Michał zostanie zupełnie sam po wyjeździe Kingi i Ignasia? Niekoniecznie, bo w jego życiu pojawi się piękna Julia (Katarzyna Kołeczek)...

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: