SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Kamil boi się o swój związek

Na Wspólnej. Kamil boi się o swój związek

01.12.2016, godz. 18:00
Na Wspólnej odcinek 2360. Zuza (Małgorzata Socha), tancerz Karol (Marek Kaliszuk)
Na Wspólnej odcinek 2360. Zuza (Małgorzata Socha), tancerz Karol (Marek Kaliszuk) foto:

W "Na Wspólnej" Kamil Hoffer (Kazimierz Mazur) słusznie boi się o swój związek. Młody lekarz wie, że Zuza (Małgorzata Socha) kompletnie zwariowała na punkcie tańca i jego nauczyciela! Karol (Marek Kaliszuk) uwiedzie żonę Kamila? Serialowy partner Zuzy z "Na Wspólnej" zdradził w jednym z wywiadów, że nad jego związkiem zbiorą się czarne chmury.

"Na Wspólnej" premierowe odcinki od poniedziałku do czwartku o 20.15 na antenie TVN

Zuza nie oprze się Karolowi? Kamil cały czas jest zazdrosny i wyraźnie przeszkadza mu, że seksowny tancerz kręci się wokół jego żony. Dla Hofferowej taniec to "tylko zabawa", ale Kamil dobrze wie, czym to się może skończyć. Czy wydarzy się najgorsze i Zuza zostawi męża dla kochanka z sali treningowej?

Zobacz: Na Wspólnej. Małgorzata Socha zniknie z serialu?

Ma ku temu powody! Rozanielona pląsa w ramionach seksownego instruktora, Karola. Nie wróży to dobrze - powiedział Kazimierz Mazur w "Tele tygodniu" zdradzając, że jego związek z Zuzą zostanie wystawiony na poważną próbę. Czy Hofferowie przetrwają kolejny miłosny kryzys? Była już bezpłodność, walka o adopcję, strata jednej z córek i atrakcyjna koleżanka Kamila. Czy tancerz ostatecznie rozdzieli parę?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: