SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Kamil awansuje na ordynatora?

Na Wspólnej. Kamil awansuje na ordynatora?

21.06.2017, godz. 15:45
Na Wspólnej odcinek 2475, Kamil (Kazimierz Mazur), Ostrowski (Marek Kalita)
Na Wspólnej odcinek 2475, Kamil (Kazimierz Mazur), Ostrowski (Marek Kalita) foto:

Ostrowski (Marek Kalita) straci pracę, a Kamila (Kazimierz Mazur) czeka awans! W nowych odcinkach "Na Wspólnej" Arek zostanie oskarżony o fałszowanie dokumentacji medycznej i straci stołek ordynatora. Wiele wskazuje na to, że jego następcą będzie właśnie Hoffer. Co dokładnie wydarzy się w nowych odcinkach "Na Wspólnej" w TVN?

"Na Wspólnej" nowe odcinki od poniedziałku do czwartku o godz. 20.15 w TVN

W "Na Wspólnej" Ostrowski postawi sobie za punkt honoru uratowanie nastoletniej Olwii (Anna Żytka). Córka jego byłej żony potrzebuje przeszczepu serca, żeby przeżyć. Jej stan jest fatalny, ale stabilny. Dziewczyna nie może więc stanąć pierwsza w kolejce...

Ordynator fałszuje więc jej dokumentację medyczną, żeby Oliwia nie czekała zbyt długo. Jego plan się powiedzie i dziewczyna dostanie nowe serce. Niestety dyrektorka szpitala weźmie tę sprawę pod lupę i zawiesi Ostrowskiego!

Zobacz też: Na Wspólnej, odcinek 2510: Ostrowski oskarżony o fałszowanie dokumentacji medycznej

Arek uratuje Oliwię, ale straci pracę, a w nowych odcinkach "Na Wspólnej" na fotel ordynatora wskoczy Kamil, który od lat pracował pod jego skrzydłami. Jak sobie poradzi i czy Zuza (Małgorzata Socha) będzie z niego dumna? Przekonamy się latem w TVN.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: