SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Julia Kamińska w serialu TVN. Kogo zagra?

Na Wspólnej. Julia Kamińska w serialu TVN. Kogo zagra?

09.01.2017, godz. 19:00
Na Wspólnej, Roma (Julia Kamińska), Kinga (Ilona Wrońska), Michał (Robert Kudelski)
Na Wspólnej, Roma (Julia Kamińska), Kinga (Ilona Wrońska), Michał (Robert Kudelski) foto:

Julia Kamińska dołączyła do obsady serialu "Na Wspólnej" w TVN! Lubiana aktorka, którą kojarzycie jako Zuzę z "Na dobre i na złe" lub Natalię z "Singielki" tym razem wcieli się w postać stażystki - Romy Lenarskiej. Dziewczyna dołączy do pracy w zespole Kingi Brzozowskiej (Ilona Wrońska) choć ich pierwsze spotkanie będzie wyjątkowo niefortunne. Debiut Julii Kamińskiej w nowej roli już w 2420 odcinku "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 2420 - środa, 1.02.2017, o godz. 20.15 w TVN

Lubiana przez Was Julia Kamińska na chwilę zniknęła ze szklanego ekranu, bo emisja "Singielki" dobiegła końca. Teraz wróci w nowej roli i zagra Romę w "Na Wspólnej". Stażystka dołączy do agencji, w której pracuje Kinga. Okaże się, że Lenarska podziwia Brzozowską i długo marzyła o tym, żeby uczyć się fachu pod jej czujnym okiem.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Marta dowie się o romansie Igora!

Panie spotkają się po raz pierwszy w 2420 odcinku "Na Wspólnej", gdy Roma na rowerze staranuje Kingę. Gdy zobaczy kogo potrąciła, będzie jej wstyd, ale po przeprosinach wszystko wróci do normy.

Niedługo później Kinga dowie się od szefa (Rafał Sisicki), że Roma została przyjęta na bezpłatny staż, bo firmie grozi bankructwo. Na dodatek szykują się zwolnienia i cięcia pensji...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: