SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Joanna urodzi zdrowe bliźniaki? Doktor Godlewski o to zadba

Na Wspólnej. Joanna urodzi zdrowe bliźniaki? Doktor Godlewski o to zadba

10.08.2015, godz. 21:39
Na Wspólnej odcinek 2127, Joanna (Anna Cieślak), Bogdan Berg (Wojciech Brzeziński), doktor Godlewski(Artur Dziurman)
Na Wspólnej odcinek 2127, Joanna (Anna Cieślak), Bogdan Berg (Wojciech Brzeziński), doktor Godlewski(Artur Dziurman) foto:

Ciąża Joanny (Anna Cieślak) jest zagrożona? Już niedługo w 2127 odcinku ''Na Wspólnej'' Berg (Wojciech Brzeziński) z ciężarna ukochaną odwiedzą renomowanego lekarza specjalistę. Bogdan nie będzie chciał zrezygnować z profesjonalnej opieki medycznej i wyda każdą sumę, żeby bliźniaki urodziły się zdrowe. Kiedy urodzi Joanna w ''Na Wspólnej''?

W ''Na Wspólnej'' przed wakacjami okazało się, że Joanna jest w ciąży! Berg jest szczęśliwy i teraz robi wszystko, żeby jego ukochana miała wszystko, co najlepsze.

W 2126 odcinku ''Na Wspólnej'' zakochani odwiedzą lekarza specjalistę. Godlewski (Artur Dziurman) będzie powszechnie znanym i szanowanym lekarzem. - Ciąża przebiega modelowo, wręcz książkowo! - powie Godlewski.

Zobacz: Na Wspólnej. Ilona Wrońska wyjeżdża na pół roku do USA, ale Kinga wróci do Na Wspólnej

Po wizycie u Godlewskiego, Berg będzie gotów wydać każde pieniądze, żeby właśnie on doprowadził ciążę do końca. A tanio nie będzie... - Bez względu na wszystkie koszty ciążę do samego rozwiązania będzie prowadził doktor Godlewski. Kto jak kto, ale ty musisz mieć najlepszą opiekę z możliwych! Już ja ci to obiecuję! - powie Joannie Bogdan.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: