SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Joanna Jabłczyńska rzuci aktorstwo i zostanie piosenkarką?

Na Wspólnej. Joanna Jabłczyńska rzuci aktorstwo i zostanie piosenkarką?

03.02.2017, godz. 17:00
Joanna Jabłczyńska zaskoczona plotkami na swój temat
foto: © AKPA

Joanna Jabłczyńska zniknie z "Na Wspólnej", bo woli śpiewać? Poza aktorstwem jej drugą pasją jest śpiewanie. Czy wokalne zapędy obejmą prowadzenie? Już w marcu serialową Martę Konarską z "Na Wspólnej" zobaczymy w telewizyjnym, muzycznym show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Czy Joanna Jabłczyńska rzuci przez to pracę na planie serialu?

"Na Wspólnej" nowe odcinki od poniedziałku do czwartku, o godz. 20.15 w TVN

Wiedzieliście, że Joanna Jabłczyńska ma wokalną smykałkę? Aktorka już w wieku 8 lat wygrała eliminacje do Telewizyjnego Zespołu Dziecięcego "Fasolki" i została solistką. 15 lat później zajęła II miejsce w programie "Jak oni śpiewają"3. Nagrała także płytę, która trafiła na sklepowe półki w 2010 roku, a zaledwie rok później użyczyła głosu na płycie z kołysankami. A to jeszcze nie koniec! Wiosną zobaczymy ją w Polsacie jako jedną z uczestniczek programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Możecie być jednak spokojni. To nie znaczy, że serialowa Marta Konarska rzuci aktorstwo.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Grzegorz wraca do Żanety i Mani! Co z Wojtkiem?

- Nigdy nie chciałam skupić się na czymś jednym... Lubię robić bardzo różne rzeczy, mam wiele marzeń, wiele pasji - mówiła jakiś czas temu Joanna Jabłczyńska. Trzeba przyznać, że świetnie udaje jej się łączyć wszystkie przyjemności i pasje.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: