SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Joanna Jabłczyńska ostro o pierwszych odcinkach Na Wspólnej - WIDEO

Na Wspólnej. Joanna Jabłczyńska ostro o pierwszych odcinkach Na Wspólnej - WIDEO

08.07.2016, godz. 13:30
Na Wspólnej, Marta (Joanna Jabłczyńska)
Na Wspólnej, Marta (Joanna Jabłczyńska) foto:

Joanna Jabłczyńska od 13 lat wciela się w rolę Marty w "Na Wspólnej". Aktorka gra w serialu od samego początku, ale pierwszy odcinków nie wspimina najlepiej. W jednym z najnowszych wywiadów Joanna zdradziła, że wstydzi się swoich początków przed kamerą. Serialowa córka Romana (Waldemar Obłoza) w 2003 roku dopiero uczyła się pracy przed kamerą - jak większość grających tam aktorów. Gwiazda uważa, że pierwsze odcinki są zwyczajnie słabe... Zgadzacie się?

Serial "Na Wspólnej" to największy hit TVN. Serial emitowany od 13 lat przyciąga przed telewizory niezmiennie miliony fanów. Joanna Jabczłyńska, która gra w produkcji od początku niechętnie ogląda pierwsze odcinki ze swoim udziałem.

Zobacz: Na Wspólnej. Kuba Wesołowski ujawnia: Igor znów wpakuje się w kłopoty

-Jeżeli chodzi o pierwsze odcinki to bardzo bym chciała, żeby ktoś je zniszczył, zakopał i żeby ich nie było. Początki były bardzo ciężkie ponieważ wszyscy uczyliśmy się tego formatu. Od operatorów, przez dźwięk, kończąc na nieszczęsnej grze aktorskiej i scenariuszu - powiedziała szczerze gwiazda w rozmowie z agencją informacyjną x-news.

Zgadzacie się z nią? Przypominamy, że pierwsze odcinki "Na Wspólnej" z 2003 roku możecie oglądać codziennie na TVN Fabuła.

ZOBACZ cały wywiad z Joanną Jabłczyńską>>>

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: