SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Jasnowidz na tropie Wiktorka. Ilona i Maks odzyskają synka? - ZWIASTUN 2314 odcinka

Na Wspólnej. Jasnowidz na tropie Wiktorka. Ilona i Maks odzyskają synka? - ZWIASTUN 2314 odcinka

24.07.2016, godz. 11:05
Na Wspólnej 2314, Ilona (Anna Samusionek), Maks (Adam Fidusiewicz), jasnowidz (Tomasz Bielawiec)
Na Wspólnej 2314, Ilona (Anna Samusionek), Maks (Adam Fidusiewicz), jasnowidz (Tomasz Bielawiec) foto: TVN/X-NEWS

W "Na Wspólnej" Ilona (Anna Samusionek) i Maks (Adam Fidusiewicz) odchodzą od zmysłów, bo nadal nie mają pojęcia co się dzieje z ich synem. Wiktorek (Mateusz Łukawski) został porwany przez Teresę (Kamila Salwerowicz) i Klaudiusza (Bartosz Turzyński), którzy wciąż milczą. W 2314 odcinku "Na Wspólnej" zdesperowana Zdybicka umówi się na spotkanie z jasnowidzem (Tomasz Bielawiec). Mężczyzna trafi na ślad zaginionego chłopca?

"Na Wspólnej" odcinek 2314 - wtorek, 26.07.2016, o godz. 20.15 w TVN

W "Na Wspólnej" Ilona i Maks stracili syna. Niezrównoważona opiekunka Teresa porwała chłopca i teraz podaje się za jego matkę! W 2314 odcinku "Na wspólnej" Zdybicka zwróci się z prośbą o pomoc do jasnowidza - bo wszystkie inne wyjścia zawiodły.

Zobacz: Na Wspólnej. Ola i Błażej stworzą szalony związek

Umówiłam się z jasnowidzem. Jeśli jest chociaż cień szansy muszę spróbować - powie Maksowi zrozpaczona Ilona w 2314 odcinku "Na Wspólnej". 

Rodzice chłopca razem stawią się na spotkaniu z magiem. Ilona i Maks spotkają się z jasnowidzem w miejscu gdzie doszło do porwania. Wróżbita wyczuje silne pole energetyczne dziecka. Zapewni, że chłopiec żyje i jest gdzieś w pobliżu. Ale na tym nie koniec, bo według wizji jasnowidza ktoś kto porwał Wiktorka bardzo cierpi i bardzo możliwe, że dziecku grozi niebezpieczeństwo...

Przeczytaj: Na Wspólnej. Piotr Cyrwus sąsiadem Romana Hoffera. Nowa rola Ryśka z Klanu - ZDJĘCIA

Co wydarzy się dalej? Czy rodzice Wiktorka odnajdą porywaczy? Dopiero w 2321 odcinku "Na Wspólnej" Klaudiusz zwróci się do Brzozowskiego z żadaniem okupu, ale w tym czasie Teresa ucieknie z chłopcem i przepadnie bez śladu. Dramat Ilony i Maksa nie skończy się tak szybko! 

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN 2314 odcinka"Na Wspólnej" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: