SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Ilona Zdybicka pokona śmiertelną chorobę

Na Wspólnej. Ilona Zdybicka pokona śmiertelną chorobę

16.03.2017, godz. 19:18
Na Wspólnej odcinek 2467, Ilona (Anna Samusionek)
Na Wspólnej odcinek 2467, Ilona (Anna Samusionek) foto:

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów Ilony (Anna Samusionek) z "Na Wspólnej". Zdybicka wyjdzie za Maksa (Adam Fidusiewicz), a ceremonia odbędzie się nad jej szpitalnym łóżkiem. Jej stan zdrowia będzie fatalny, ale wydarzy się cud! Wiadomo już, że w premierowych odcinkach "Na Wspólnej" Zdybicka pokona śmiertelną chorobę i będzie szczęśliwa z mężem. Adam Fidusiewicz zdradził tajemnicę produkcji!

"Na Wspólnej" nowe odcinki od poniedziałku do czwartku, o godz. 20.15 w TVN

Ilona zachorowała na białaczkę. Choć początkowo bagatelizowała symptomy, w końcu trafiła do szpitala i poznała brutalną diagnozę. Choroba powoli ją zabijała odbierając jej chęci do życia. Po chemioterapii Zdybicka nie miała już sił, ale Maks cały czas robił wszystko, by zatrzymać ją wśród żywych. Właśnie dlatego oświadczył się jej i zorganizował ślub w szpitalu.

Zobacz: Na Wspólnej. Anna Guzik spodziewa się trzeciego dziecka

Magia miłości okaże się nieoceniona. Szczęśliwa Ilona szybko wyzdrowieje, choć po drodze z pewnością nie zabraknie komplikacji. W nowych odcinkach "Na Wspólnej" Zybicka wyjdzie ze szpitala i wróci do normalnego życia u boku swojego świeżo upieczonego męża. Skąd to wiemy? Adam Fidusiewicz pochwalił się w sieci wspólnym zdjęciem. Anna Samusionek w blond peruce pozuje z uśmiechem! Wszystko wskazuje na to, że czeka nas happy end. Ufff :)

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: