SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Igor zdradzi Elżbietę? - ZWIASTUN 2372 odcinka

Na Wspólnej. Igor zdradzi Elżbietę? - ZWIASTUN 2372 odcinka

04.11.2016, godz. 16:00
Na wspólnej odc 2357 Igor (Kuba Wesołowski), Wika (Jadwiga Gryn)
Na wspólnej odc 2357 Igor (Kuba Wesołowski), Wika (Jadwiga Gryn) foto: TVN/X-NEWS

Wiktoria (Jadwiga Gryn) uwiedzie Igora (Jakub Wesołowski)! W 2372 odcinku "Na Wspólnej" Nowak odwiedzi nową znajomą łamiąc obietnicę, którą złożył Elżbiecie (Paulina Chapko). Okaże się, że brunetka ma złe zamiary i zamierza zaciągnąć swojego wybawcę do łóżka! Co zrobi Igor w premierowym odcinku "M jak miłość"?

"Na Wspólnej" odcinek 2372 - poniedziałek, 7.11.2016, o godz. 20.15 w TVN

W 2372 odcinku "Na Wspólnej" Wiktoria zaprasza Igora do domu. Czeka na niego z obiadem - chce podziękować za pomoc i wsparcie po śmierci męża. Kiedy Nowak przechodzi przez hall, widzi kobietę w samej bieliźnie. Ona nawet nie próbuje się zasłonić i uwodzicielsko patrzy dziennikarzowi w oczy.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Agnieszka ofiarą botoksu

Czy Igor wskoczy Wiktorii do łóżka i zdradzi Elżbietę? W nowych odcinkach "Na Wspólnej" Nowak będzie musiał zakończyć znajomość z wdową, jeżeli zechce ratować swój związek. W premierowych odcinkach Igor wyzna nowej koleżance, że to on feralnego dnia wysłał jej męża w trasę i to on obwinia się za jego śmierć. W dodatku Wiki dowie się, że pieniądze której podarował jej Nowak wcale nie są "od redakcji". Kobieta oskarży dziennikarza o kłamstwo! Czy to będzie koniec ich znajomości?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZOBACZ ZWIASTUN 2372 odcinka "Na Wspólnej">>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: