SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Igor nie zerwie kontaktów z Wiki. Nowak zdradzi Elżbietę?

Na Wspólnej. Igor nie zerwie kontaktów z Wiki. Nowak zdradzi Elżbietę?

10.11.2016, godz. 14:00
Na Wspólnej odcinek 2385, Igor (Jakub Wesołowski), Wiki (Jadwiga Gryn)
Na Wspólnej odcinek 2385, Igor (Jakub Wesołowski), Wiki (Jadwiga Gryn) foto: nawspolnej.tvn.pl

Igor (Kuba Wesołowski) w 2385 odcinku serialu "Na Wspólnej" nie dotrzyma obietnicy złożonej żonie (Paulina Chapko)! Elżbieta wyraźnie powiedziała, że oczekuje od Nowaka zerwania kontaktu z Wiką (Jadwiga Gryn). Nadal dręczony wyrzutami sumienia Igor w 2385 odcinku serialu "Na Wspólnej" pomimo zakazu Elżbiety ponownie spotka się z wdową.

"Na Wspólnej" odcinek 2385 - poniedziałek, 28.11.2016, o godz. 20.15 w TVN

Elżbiecie nie spodobało się to, że jej mąż od śmierci jego kolegi z pracy bardzo troskliwie zajmuje się wdową. O ile na początku było to zrozumiałe, to teraz według kobiety, Igor zaczął spędzać z Wiką trochę zbyt dużo czasu.

Zobacz: Na Wspólnej. Marta ofiarą hakera na własne życzenie

Z tego powodu Elżbieta zabroniła mu kiedykolwiek ponownie zobaczyć się z Wiktorią. Najwyraźniej boi się, że przez tą znajomość jej związek jest zagrożony. Pomimo obaw Eli i jej jasnych oczekiwań, Igor pójdzie na spotkanie z Wiki. Wdowa przez przypadek w 2385 odcinku serialu "Na Wspólnej" dowie się, że pieniądze która dostała w ramach ubezpieczenia od śmierci męża wcale nie pochodza z redakcji. Będzie żądała wyjaśnień od Nowaka, który powie jej według "Świata Seriali", że bym zmuszony do kłamstwa. Ma wyrzuty sumienia, że wysłał jej męża w podróż. Chciał pomóc i dlatego postąpił tak, a nie inaczej... Ale Wika i tak do końca nie zrozumie jego motywów. Powie mu, że nie ma prawa nazywać się jej przyjacielem.

Jakiś czas później zaprosi jednak Igora na obiad do swojego mieszkania - w ramach podziękowaia, przynajmniej oficjalnie. Ponieważ kiedy Igor wejdzie do jej domu, jego oczom ukaże się wdowa po koledze z pracy w samej bieliźnie!

Przeczytaj: Na Wspólnej. Miśka zdradzi Maksa. Ilona odzyska Brzozowskiego?

Czy Igor zdradzi Elżbietę z Wiką w 2385 odcinku serialu "Na Wspólnej"?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: