SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Filip Chajzer w Na Wspólnej. Kogo zagra? ZDJĘCIE z planu

Na Wspólnej. Filip Chajzer w Na Wspólnej. Kogo zagra? ZDJĘCIE z planu

21.01.2016, godz. 09:40
Filip Chajzer
Filip Chajzer foto: AKPA

Filip Chajzer w obsadzie "Na Wspólnej"! Znany dziennikarz TVN pochwalił się na swoim Facebooku zdjęciem z planu "Na Wspólnej", na którymk pozuje z Grażyną Wolszczak i Waldemarem Obłozą. Kogo Filip Chajzer zagra w "Na Wspólnej"? To na razie tajemnica, ale najpewniej będzie po prostu sobą - wielką gwiazdą TVN.

Mama, która nie przegapiła jeszcze żadnego odcinka będzie zachwycona;) i pewnie tylko ona;) ale czego nie robi się dla...

Posted by Filip Chajzer on 20 stycznia 2016

W "Na Wspólnej" dość często obok gwiazd serialu pojawiają się prezenterzy i dziennikarze TVN. Swoje gościnne występy w serialu mają już na koncie m.in. gwiazdy "Dzień Dobry TVN", czyli Marcin Prokop, Anna Kalczyńska i Dorota Wellman. Teraz do tego zaszczytnego grona dołączył także Filip Chajzer, ulubieniec widzów, który robi oszałamiającą karierę dzięki swoim reportażom w programie śniadaniowym.

Patrz: Na Wspólnej. Nagie zdjęcia Łucji w internecie

Oczywiście Filip Chajzer nie mógł nie podzielić się tą radosną nowiną ze swoimi fanami na Facebooku. Na zdjęciu z planu "Na Wspólnej" towarzyszą mu Grażyna Wolszczak, czyli serialowa Basia Brzozowska i Waldemar Obłoza, dobrze znany widzom jako Roman Hoffer.

Dziennikarz TVN nie ujawnia w jakiej roli wystąpi w "Na Wspólnej". To okaże się kiedy zostanie wyemitowany odcinek z jego udziałem. A to nastąpi dopiero za kilka tygodni. "Mama, która nie przegapiła jeszcze żadnego odcinka będzie zachwycona;) i pewnie tylko ona;) ale czego nie robi się dla mamy... Trzeci brat Mroczek nachodzi!" - napisał Chajzer na Facebooku.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: