SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Ewa zerwie z Radkiem!

Na Wspólnej. Ewa zerwie z Radkiem!

26.10.2016, godz. 13:00
Na Wspólnej odc. 2043. Radek (Piotr Michalski), Ewa (Ewa Gawryluk)
Na Wspólnej odc. 2043. Radek (Piotr Michalski), Ewa (Ewa Gawryluk) foto: x-news.pl

Ewa (Ewa Gawryluk) ma dosyć nieodpowiedzialności Radka (Piotr Michalski)! W 2365 odcinku serialu "Na Wspólnej" zgadza się na jego wyjazd w Himalaje - ale jeśli pojedzie, ma nie wracać! Co zrobi Radek?

"Na Wspólnej" nowe odcinki od poniedziałku do czwartku o godzinie 20.15 w TVN

Radek w odwiedzinach na konsultacji u Ostrowskiego (Marek Kalita) słyszy w 2365 odcinku serialu "Na Wspólnej" niepasujące mu wieści - jego stan zdrowia jest poważny i wymaga poważnych środków.

Zobacz: Na Wspólnej. Mania chora na epilepsję

- Niech pan posłucha swojej partnerki, tej mądrzejszej połowy - Radzi lekarz Radkowi, który będzie potrzebował rozrusznika serca. Kiedy pyta się Ostrowskiego, czy może istnieją jakieś leki, albo mniej skomplikowany zabieg umożliwiający jak naszybszy powrót do zdrowia, a co za tym idzie, w góry - słyszy negatywną odpowiedź. Radkowi w 2365 odcinku serialu "Na Wspólnej" wyjątkowo bardzo zależy na opinii pana doktora Ostrowskiego - dobra odpowiedź po konsultacji z lekarzem jest jedynym warunkiem, pod którym Ewa zgodzi się puścić go na wycieczkę wspinaczkową w Himalaje. Ordynator jednakże jest uparty - nie wyda mu pozytywnej opinii o zdrowiu, a żeby tego było mało, dobitnie oświadcza w 2365 odcinku serialu "Na Wspólnej", że Radek ryzykuje swoje życie! To jednakże dla upartego pacjenta niewiele znaczy - i tak zrobi tak, jak postanowił. Wyjedzie w te całe znienawidzone przez Ewę Himalaje i nic go nie powstrzyma, nawet reakcja jego ukochanej. Ewa stwierdzi, że dobrze - niech sobie wyjeżdża. Ale ma nie wracać, a już na pewno nie do niej.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Elżbieta zazdrosna o Igora. Marcinkowa boi się o swój związek

Czy Ewa faktycznie i ostatecznie zrywa z Radkiem? Czy dla chorego na serce mężczyzny jednak jego ukochana okaże się ważniejsza? Przekonamy sie w nafdchodzących odcinkach serialu "Na Wspólnej".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: