SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Ekstremalna decyzja Elżbiety!

Na Wspólnej. Ekstremalna decyzja Elżbiety!

12.02.2017, godz. 21:16
Na Wspólnej 2290, Elżbieta (Paulina Chapko) , Igor (Kuba Wesołowski)
Na Wspólnej 2290, Elżbieta (Paulina Chapko) , Igor (Kuba Wesołowski) foto: x-news

Już niedługo w nadchodzących odcinkach serialu "Na Wspólnej" Elżbietę (Paulina Chapko) czekają bardzo ciężkie chwili i stanie przed trudnymi decyzjami. Wszystko za sprawą romansu Igora (Kuba Wesołowski) i Wiki (Jadwiga Gryn), który wyjdzie na jaw! Co wtedy zrobi Elżbieta z "Na Wspólnej"?

"Na Wspólnej" nowe odcinki od poniedziałku do czwartku o godz. 20.15 w TVN

Już niedługo w "Na Wspólnej" Wika, zrozpaczona przez odrzucenie Igora, postanowi się zemścić! Kiedy już będzie wyjeżdżała z Warszawy, nagle postanowi zawrócić i odwiedzić Elżbietę. Kochanka powie o gorącym romansie ukochanej mężczyzny, na co pierwsza ukochana odpowie wyrzucając ją z domu.

Zobacz: Na Wspólnej. Antek Królikowski jako nauczyciel Marcin

- Ta zdrada okaże się dla niej olbrzymim ciosem. Nie będzie umiała się z tym pogodzić ani zrozumieć, dlaczego tak się stało - mówi Paulina Chapko w wywiadzie, jak podaje "Świat Seriali" - A wszystko to wydarzy się w tym samym czasie, kiedy dowie się, że jest w ciąży, co jeszcze spotęguje dramat. Elżbieta stanie przed dość ekstremalną decyzją, co dalej, co ze sobą robić.

Następnie Elżbieta w serialu "Na Wspólnej" zostawi Igorowi kartkę, spakuje rzeczy i wyjedzie.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Agnieszka leczy się z alkoholizmu

Jak zdradza aktorka grająca Elżbietę w serialu "Na Wspólnej", w rozwiązaniu problemu pomoże jej Marta (Joanna Jabłczyńska), która załagodzi żal i cierpienie zdradzonej przyjaciółki. Teraz, kiedy Ela jest w ciąży, nie powinna się denerwować... Kobieta podejmie bardzo odważną decyzję i postanowi dać Igorowi drugą szansę!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: