SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Dominika Ostałowska odejdzie z M jak miłość i zagra w serialu TVN?

Na Wspólnej. Dominika Ostałowska odejdzie z M jak miłość i zagra w serialu TVN?

14.01.2017, godz. 16:06
Dominika Ostałowska i jej syn Hubert Zduniak
Dominika Ostałowska i jej syn Hubert Zduniak foto: AKPA

Marta Budzyńska (Dominika Ostałowska) na zawsze zniknie z "M jak miłość"? Aktorka coraz rzadziej pojawia się na ekranie TVP2, a jak podaje tajemniczy informator - ma szansę na rolę w "Na Wspólnej"! Czy Dominika Ostałowska przejdzie do TVN i na zawsze opuści rodzinę Mostowiaków, którą kochają miliony Polaków?

Dominika Ostałowska zostawi "M jak miłość" dla "Na Wspólnej"?

Dominikę Ostałowską czekają spore zmiany w życiu zawodowym. Jej bohaterka coraz rzadziej pojawia się na ekranie TVP2. Doszło nawet do tego, że mimo braku rozwodu z Andrzejem (Krystian Wieczorkowski), Marta Budzyńska wyjechała z kraju, a to znaczy, że nie ma jej także na ekranie serialu, którego akcja dzieje się głównie w Warszawie i w Grabinie.

Pojawiły się plotki, że aktorka czeka na kuszącą ofertę od producentów "Na Wspólnej" - Mogłaby tam liczyć na duży wątek. W M jak miłość od dłuższego czasu jej rola jest bardzo okrojona, więc Dominika poważnie się zastanawia nad przyjęciem propozycji od TVN. Boi się, że jeśli zgodzi się na stałe występować w konkurencyjnym dla M jak miłość serialu, to spali sobie współpracę z TVP. Tam nie jest mile widziane, by aktor równocześnie grał w dwóch serialach. W Dwójce gra od lat i może jeszcze kiedyś jej bohaterka wróci do łask. A kto wie, czy w TVN zahaczyłaby się na stałe – mówi informator "Faktu".

Zobacz: M jak miłość. Dominika Ostałowska straci pracę w M jak miłość?

Ile w tym prawy? Nie wiadomo. Osoba z produkcji kultowego serialu o Mostowiakach zapewnia, że Dominika Ostałowska wróci. Barbara (Teresa Lipowska) i Lucjan (Witold Pyrkosz) nie mogliby przecież stracić kolejnej córeczki...

-W odcinkach, które są w realizacji, Dominika Ostałowska jest obecna, a scenarzyści planują rozwinąć jej wątek w nowym sezonie - zapewnia w rozmowie z dwutygodnikiem "Show", Karolina Baranowska z produkcji serialu "M jak miłość".

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: