SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Darek zrujnuje Agnieszkę

Na Wspólnej. Darek zrujnuje Agnieszkę

29.12.2016, godz. 19:00
Na Wspólnej odcinek 2403, Agnieszka (Katarzyna Walter)
Na Wspólnej odcinek 2403, Agnieszka (Katarzyna Walter) foto:

Nie trzeba być jasnowidzem, żeby domyślać się, że Darek (Michał Mikołajczak) sprowadzi Agnieszkę (Katarzyna Walter) na samo dno! W 2017 roku w premierowych odcinkach "Na Wspólnej" Olszewska straci ukochanego i interes swojego życia, a wszystko przez źle ulokowane uczucia. Weronika (Renata Dancewicz) ostrzegała przyjaciółkę, ale miłosne zauroczenie było silniejsze. W "Na Wspólnej" Agnieszka pożałuje romansu z aplikantem.

"Na Wspólnej" odcinek 2403 - poniedziałek, 2.01.2017, o godz. 20.15 w TVN

Darek poderwał Agnieszkę i zakręcił ją sobie wokół palca! W "Na Wspólnej" po jednej z kłótni z kochankiem, Agnieszka sięgnęła po alkohol i już teraz nie może się bez niego obejść... A to było jego celowe działanie.

Zobacz: Na Wspólnej. Małgorzata Socha zniknie z serialu?

Prawniczka zacznie uczęszczać za spotkania grupy Anonimowych Alkoholików, a Darek wykorzysta jej nieobecność i zacznie zabawiać się z młodą aplikantką. Gdy Agnieszka wróci do pracy, praktycznie nie będzie miała tam czego szukać. W 2402 odcinku "Na Wspólnej" między kochankami dojdzie do poważnej awantury, a pójdzie o sprawy kancelarii i o to, że Darek zwyczajnie zaczął się panoszyć!

W 2403 odcinku "Na Wspólnej" barman obudzi pijaną Agnieszkę i wypędzi ją z baru. Obruszona prawniczka wyjdzie z lokalu i zostanie zaczepiona przez lokalnych pijaczków, którzy będą chcieli poczęstować ją tanim winem. Następnie Olszewska obudzi się w taksówce, a kierowca zażąda 250 zł za kurs. Agnieszka zorientuje się, że ukradziono jej portfel i odda mężczyźnie swój zegarek wart 2000 zł.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Darek zdradza Agnieszkę z młodszą aplikantką

Kobieta przyjdzie do domu kompletnie pijana i następnego dnia nie zjawi się w pracy. Tymczasem Darek poinformuje Weronikę o kłopotach Olszewskiej udając, że Agnieszka sama znów wpadła w sidła nałogu.

Ale to nie koniec! W 2017 odcinku "Na Wspólnej" okaże się, że Darek to prawdziwa kanalia! Młody mężczyzna będzie próbował zrujnować karierę Agnieszki i będzie próbował przywłaszczyć sobie jej kancelarię! Zostanie za to ukarany, ale do tego czasu Olszewską czeka prawdziwe piekło.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: