SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Ciąża Anny Guzik. Żaneta odejdzie z Na Wspólnej?

Na Wspólnej. Ciąża Anny Guzik. Żaneta odejdzie z Na Wspólnej?

03.01.2016, godz. 12:20
Na Wspólnej odcinek 2161, Wojtek (Wojciech Błach), Żanta (Anna Guzik)
Na Wspólnej odcinek 2161, Wojtek (Wojciech Błach), Żanta (Anna Guzik) foto:

Anna Guzik jest w ciąży i już w marcu 2016 zostanie mamą bliźniaków. A co będzie z Żanetą w ''Na Wspólnej''? Czy bohaterka grana przez Annę Guzik zniknie z serialu TVN? Dla fanów aktorki mamy dobre wiadomości. Żaneta nie odejdzie z ''Na Wspólnej''. Producenci już teraz kręcą odcinki na zapas, żeby przyszła mama mogła iść na urlop macierzyński po porodzie. Niestety ukochana Wojtka (Wojciech Błach) nie będzie w ciąży na ekranie. Scenarzyści ukrywają krągłości aktorki.

Anna Guzik spodziewa się bliźniąt! Niedawno media obiegła radosna nowina o ciąży lubianej aktorki. Serialowa Żaneta z ''Na Wspólnej'' urodzi córeczki!

Zobacz: Na Wspólnej. Żaneta w ciąży?! Anna Guzik urodzi bliźniaki

Jak podaje tajemniczy informator jednego z tygodników, Anna Guzik jest już w szóstym miesiącu ciąży. Podobno aktorka urodzi dwie córeczki! A co z rolą w ''Na Wspólnej''? Aktorka zawsze marzyła o rodzinie, więc teraz z pewnością będzie chciała mieć czas dla siebie, męża i oczywiście dzieci...

Przeczytaj: Na Wspólnej. Weronika po śmierci Adama znów się zakocha

Najnowszy ''Świat seriali'' informuje, że producenci ''Na Wspólnej'' maskują ciężarny brzuszek aktorki i kręcą sceny na zapas - tak, żeby Anna Guzik spokojnie mogła iść na urlop macierzyński. To znaczy, że Żaneta z ''Na Wspólnej'' nie będzie w ciąży. Scenarzyści nie wykorzystają ciążowych krągłości aktorki. Najważniejsze, że Żaneta nie zniknie z serialu!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Marta Kawczyńska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: