SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Anna Kerth w ciąży nie tylko w serialu

Na Wspólnej. Anna Kerth w ciąży nie tylko w serialu

05.12.2016, godz. 22:00
Anna Kerth
Anna Kerth foto:

Anna Kerth potwierdza, że jest w ciąży! Aktorka, która wciela się w postać Gosi w "Na Wspólnej" wiosną zostanie mamą, a producenci serialu postanowili wykorzystać jej ciążowe krągłości. Na ekranie Zimińska także spodziewa się dziecka! Sprawdź, co dokładnie powiedziała Anna Kerth i co wydarzy się w premierowych odcinkach "Na Wspólnej" w TVN.

"Na Wspólnej" premierowe odcinki od poniedziałku do czwartku, o godz. 20.15 w TVN

W sierpniu 2015 Anna Kerth wzięła ślub z Michałem Gosiewskim, a teraz para spodziewa się dziecka. Aktorka z "Na Wspólnej" potwierdziła właśnie doniesienia o ciąży.

Zobacz: Na Wspólnej. Pępkowe Kuby Wesołowskiego! Tak aktor balował po narodzinach córeczki - WIDEO

- To prawda, spodziewam się dziecka, które pojawi się na świecie wiosną 2017 roku. Do tego czasu nie rezygnuję z aktywności zawodowych. Zawsze byłam kobietą aktywną i taką pozostanę – mówi aktorka w rozmowie z "Faktem".

Przeczytaj: Na Wspólnej. Gosia Zimińska dokona aborcji?

Ciążowe krągłości zaczynają już być lekko widoczne. Producenci serialu "Na Wspólnej" postanowili to wykorzystać! Właśnie dlatego w premierowych odcinkach Gosia przekaże rodzinie informację o swojej ciąży, a ojcem dziecka będzie Błażej (Jakub Świderski), z którym Zimńska niedawno miała romans za plecami swojej młodszej siostry.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: