SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Anna Guzik urodziła bliźniaczki. Znamy imiona córek Guzik i Wojciecha Tylki

Na Wspólnej. Anna Guzik urodziła bliźniaczki. Znamy imiona córek Guzik i Wojciecha Tylki

14.03.2016, godz. 09:15
Na Wspólnej odc. 1796. Żaneta (Anna Guzik)
Na Wspólnej odc. 1796. Żaneta (Anna Guzik) foto: AKPA/TVN

Anna Guzik została mamą! Kilka dni temu serialowa Żaneta z "Na Wspólnej" urodziła bliźniaki - dwie córki. Jak mają na imię dzieci Anny Guzik i jej męża Wojciecha Tylki? Młodzi rodzice wybrali imiona Basia i Nina.

Anna Guzik urodziła dwie córki. Bliźniaczki gwiazdy "Na Wspólnej" i jej męża Wojciecha Tylki przyszły na świat zaledwie kilka dni temu. Jak podaje magazyn "Dobry Tydzień" świeżo opieczona mama i jej córeczki - Basia i Nina - są już w domu. Obecnie Anna Guzik razem z mężem i dziećmi mieszka w Bielsku-Białej. To właśnie tam spędziła ostatnie tygodnie przed porodem.

Patrz: Na Wspólnej. Ola ma kochankę! Namiętny seks Oli z Klaudią - ZDJĘCIA

Aktorka została mamą bliźniaczek na początku marca. Przez sześć miesięcy udawało się ukryć informację o ciąży. Anna Guzik długo dementowała plotki, że zostanie mamą. Z planem "Na Wspólnej" pożegnała się kilka miesięcy temu, ale to nie oznacza, że odejdzie z serialu na stałe.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Julia udaje ciążę, żeby złapać Michała na dziecko


Anna Guzik wyszła za mąż za Wojciecha Tylkę w 2013 roku. Swojego męża gwiazda "Na Wspólnej" poznała na kursie jazdy na snowboardzie. Małżonkowie nie pojawiają się razem na czerwonym dywanie i bardzo strzegą swojej prywatności. Dwie córki bliźniaczki Nina i Basia to ich pierwsze dzieci.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: