SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Anna Guzik spodziewa się trzeciego dziecka

Na Wspólnej. Anna Guzik spodziewa się trzeciego dziecka

27.02.2017, godz. 11:00
Anna Guzik
Anna Guzik foto:

Co za wiadomość! Anna Guzik po raz kolejny zostanie mamą! Aktorka z "Na Wspólnej" czuje się doskonale, a ciąża podobno jej służy. Serialowa Żaneta nie odniosła się jeszcze do informacji, ale wiadomo już, że producenci nie będą ukrywać jej ciążowych krągłości. W "Na Wspólnej" Mania (Zuzia Kaszuba) wkrótce będzie miała rodzeństwo.

"Na Wspólnej" nowe odcinki od poniedziałku do czwartku, o godz. 20.15 w TVN

- Ania jest w ciąży. Bardzo się cieszy - powiedział w magazynie "Dobry Tydzień" tajemniczy informator. To świetna informacja! Choć aktorka nie potwierdziła jeszcze informacji o tym, że jej rodzina wkrótce się powiększy - my już serdecznie gratulujemy.

Przypominamy, że serialowa Żaneta z "Na Wspólnej" jest już mamą uroczych bliźniaczek - Basi i Niny - które lada moment będą obchodzić pierwsze urodziny.

Zobacz: Na Wspólnej. Grzesiek po latach milczenia kontaktuje się z Żanetą - ZWIASTUN 2433 odcinka

Aktorka podobno czuje się świetnie i nie zamierza rezygnować z pracy w serialu "Na Wspólnej". Na dodatek producenci wcale nie zamierzają chować jej krągłości, więc Żaneta Zięba wkrótce będzie w ciąży także na ekranie TVN! Mania będzie miała siostrę, czy braciszka? Przekonamy się już niedługo...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: