SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Aleksandra Konieczna była bliska śmierci! Aktorka przeszła operację serca

Na Wspólnej. Aleksandra Konieczna była bliska śmierci! Aktorka przeszła operację serca

23.09.2016, godz. 09:45
Na Wspólnej odc. 2297. Roman (Waldemar Obłoza), Honorata (Aleksandra Konieczna)
Na Wspólnej odc. 2297. Roman (Waldemar Obłoza), Honorata (Aleksandra Konieczna) foto: TVN/X-NEWS

Aleksandra Konieczna (50 l.), znana jako Honorata z serialu "Na Wspólnej", otarła się o śmierć. Niespełna pół roku temu aktorka trafiła do szpitala gdzie przeszła poważną operację serca. Niestety po zabiegu wystąpiły komplikacje, które spowodowały, że Aleksandra Konieczna była dosłownie jedną nogą nad grobem. Dopiero niedawno doszła do siebie i zdecydowała się opowiedzieć o dramatycznych przeżyciach.

Los nie oszczędza Aleksandry Koniecznej, która zdobyła popularność dzięki roli Honoraty Leśniewskiej, ukochanej, a teraz już żony Romana Hoffera (Waldemar Obłoza) z "Na Wspólnej". Od kilkunastu lat aktorka ma bardzo poważne problemy ze zdrowiem. Naprawdę niebezpiecznie zrobiło się jednak gdy pół roku temu wylądowała w szpitalu, bo jej serce odmówiło posłuszeństwa.

Patrz: Na Wspólnej. Syn Dominiki Ostałowskiej dostał rolę w serialu TVN. Kogo zagra Hubert Zduniak?

Nie dość, że Aleksandra Konieczna drżała o swoje życie, to jeszcze bała się, że straci rolę w "Na Wspólnej", bo przez długi czas nie mogła pracować i była przykuta do łóżka. W wywiadzie dla miesięcznika "Twój Styl" opowiedziała o tym, co wtedy przeżywała.

- Pobyt w szpitalu miał trwać dwa tygodnie, a trwał dwa miesiące. Miałam poważne powikłania, a z długo trwających i uciążliwych dyskomfortów m.in. bardzo bolały mnie obojczyki - przyznała aktorka z "Na Wspólnej".

Wiele lat temu Aleksandra Konieczna także otarła się o śmierć. Gdy miała 33 lata dostała udaru mózgu, po którym bała się, że będzie sparaliżowana i nigdy nie odzuska sprawności. Właśnie wtedy zaczęła doceniać życie i cieszyć się z tego, co ma. - Dla starszych udar kończy się to często niedowładem, paraliżem. Młodzi po udarze na ogół umierają, rzadko kto przeżywa. A mnie zostało to dane - wspomniała w rozmowie z magazynem.

Zobacz: Na Wspólnej. Ślub Honoraty i Romana. Tak goście bawili się na weselu - ZDJĘCIA

Na szczęście teraz serialowa Honorata z "Na Wspólnej" czuje się świetnie i tryska energią. Powoli zapomina o tym, że pół roku temu stoczyła walkę o życie i przez długi czas nie mogła chodzić. Aktorka wciąż gra w "Na Wspólnej" i nic nie wskazuje na to, by to miało się zmienić.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: