SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Agnieszka Olszewska wyjdzie z alkoholizmu

Na Wspólnej. Agnieszka Olszewska wyjdzie z alkoholizmu

06.01.2017, godz. 00:12
Na Wspólnej odcinek 2403, Agnieszka (Katarzyna Walter)
Na Wspólnej odcinek 2403, Agnieszka (Katarzyna Walter) foto:

Agnieszka (Katarzyna Walter) znów wpada w sidła alkoholizmu! Czy poradzi sobie z nałogiem? Tym razem sprawa będzie naprawdę poważna. Olszewska zacznie szlajać się po barach i wracać nieprzytomna do domu. Darek (Michał Mikołajczak) celowo podsunął jej pod nos alkohol wiedząc, że to sprowadzi ją na dno. Na szczęście prawniczka wróci do gry i pokona chorobę! Co wydarzy się w premierowych odcinkach "Na Wspólnej"?

"Na Wspólnej" odcinek 2403 - poniedziałek, 2.01.2017, o godz. 20.15 w TVN

Agnieszka Olszewska znów jest pijaczką. Choroba, którą pokonała powróci ze zdwojoną siłą, bo Darek ją do tego popchnie. Młody prawnik, który zacznie poniżać i zdradzać partnerkę sprowadzi ją na samo dno. W 2403 odcinku "Na Wspólnej" Olszewska wróci do domu nad ranem całkiem pijana. Czy spotkania Anonimowych Alkoholików pomogą jej wrócić do normalnego życia? Aktorka zdradziła w rozmowie z portalem Interia.pl, że Agnieszka z tego wyjdzie. Zapowiada się ostra walka.

Zobacz: Na Wspólnej. Agnieszka Olszewska pijaczką!

- Ona jest w nim bardzo zakochana i jest w stanie poświęcić dla niego prawie wszystko. Agnieszka zaczyna pić. On wiedząc, że ona miała takie problemy, podsuwa jej alkohol. To idzie na ostro. Ona wraca do nałogu. Agnieszka traci grunt pod nogami. Zaczyna być nerwowa, podejrzliwa. Ale wyjdzie z tego - mówi na pocieszenie aktorka. Trzymajmy więc kciuki za jej bohaterkę!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: