SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Adam Roztocki umrze. To Grażyna Wolszczak zdradziła największą tajemnicę Na Wspólnej

Na Wspólnej. Adam Roztocki umrze. To Grażyna Wolszczak zdradziła największą tajemnicę Na Wspólnej

11.10.2015, godz. 12:21
NA WSPÓLNEJ odc. 1655. Adam Roztocki (Zbigniew Stryj) i Weronika (Renata Dancewicz)
NA WSPÓLNEJ odc. 1655. Adam Roztocki (Zbigniew Stryj) i Weronika (Renata Dancewicz) foto: TVN/X-NEWS

Śmierć Adama Roztockiego (Zbigniew Stryj) w "Na Wspólnej" widzowie TVN zobaczą dopiero za kilka miesięcy. Ale już na początku września Grażyna Wolszczak na swoim profilu na Facebooku zdradziła, że Adam umrze, a grający go Zbigniew Stryj odejdzie z "Na Wspólnej"! Teraz serialowa Basia Brzozowska tłumaczy się ze swojej wpadki.

Grażyna Wolszczak ujawniła największą tajemnicę "Na Wspólnej" i tym samym wywołała prawdziwą burzę w internecie. Na początku września Basia  z "Na Wspólnej" umieściła na Facebooku zdjęcia z planu z pogrzebu jednego z bohaterów. I choć nie powiedziała fanom kto umrze, to łatwo się było domyślić, że chodzi o śmierć Adama Roztockiego. Wskazywały na to szarfy na wieńcach pogrzebowych z dedykacjami.

Co prawda na zdjęciach z pogrzebu nie widać klepsydry z nazwiskiem Adama Roztockiego, ale jeśli przyjrzeć się bliżej wieńcom pogrzebowym to widać dedykacje na wstęgach: "Rada Adwokacka", "Przyjacielowi", "Żona".

Przeczytaj: Na Wspólnej. Śmierć Adama Roztockiego. Mąż Weroniki umrze, bo wplącze się w podejrzaną sprawę

"Dziś pół dnia na cmentarzu- zdjęcia Na Wspólnej TVN , ale chyba nie mogę powiedzieć kto nie żyje. Robert Kudelski , Ilona Wrońska, Miecio Hryniewicz ( przysypia, bo słoneczko przygrzało)" - napisała Grażyna Wolszczak na Facebooku.

Grażyna Wolszczak tłumaczy się ze swojej wpadki, która była dla niej sporą nauczką. Teraz już wie, że musi być ostrożna zamieszczając na Facebooku zdjęcia z planu "Na Wspólnej".

Patrz: Na Wspólnej. Basia ofiarą gwałtu! Kto zgwałci Basię?

- Niestety jako świeży Facebookowicz nie jestem w stanie przewidzieć wielu rzeczy, ale w najśmielszych oczekiwaniach nie wymyśliłabym, że będą powiększać szarfy na wieńcach, żeby się dowiedzieć kto umarł. Łał - powiedziała aktorka w rozmowie  z portalem interia.pl.

- Basia będzie przeżywać tę śmierć. Wszystko  dzieje się na Wspólnej gdzie jest grono bliskich i związanych ze sobą ludzi. Tragiczne wydarzenia, które się dzieją w życiu przyjaciół wywierają wpływ także na Basię - tłumaczyła Wolszczak.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: