SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Adam Roztocki umrze, bo Zbigniew Stryj woli M jak miłość od Na Wspólnej?

Na Wspólnej. Adam Roztocki umrze, bo Zbigniew Stryj woli M jak miłość od Na Wspólnej?

11.09.2015, godz. 09:15
M jak miłość - Robert Bilski (Zbigniew Stryj)/ Na Wspólnej. Adam Roztocki
M jak miłość - Robert Bilski (Zbigniew Stryj)/ Na Wspólnej. Adam Roztocki foto: TVN/X-NEWS, MTL Maxfilm

Śmierć Adama Roztockiego (Zbigniew Stryj) z "Na Wspólnej", który już wkrótce umrze po ciężkiej chorobie to jeden z najbardziej intrygujących wątków w serialu. Oczywiście wiąze się z tym, że Zbigniew Stryj odejdzie z "Na Wspólnej". Dlaczego scenarzyści uśmiercą Adama? Już pojawiają się domysły, że Zbigniew Stryj woli teraz grać w "M jak miłość" gdzie wciela się w postać Roberta Bilskiego, kochanka Marysi. Faktem jest, że w "M jak miłość" rola aktora jest bardziej rozbudowana, a Bilski wzbudza zaintersowanie widzów, bo ukrywa mroczne tajemnice...

Dlaczego uśmiercą Adama Roztockiego w "Na Wspólnej"?

Zdjęcia z pogrzebu Adama Roztockiego, które Grażyna Wolszczak, czyli serialowa Basia Brzozowska z "Na Wspólnej" umieściła na swoim profilu na Facebooku uruchomiły wyobraźnię internautów. Na razie producenci "Na Wspólnej" nie zdradzają jak i dlaczego Adam umrze.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Śmierć i pogrzeb Adama Roztockiego! Jak umrze Adam?

Uśmiercenie Adama może mieć związek z tym, że ostatnio Roztocki i jego żona Weronika (Renata Dancewicz) nie pojawiali się zbyt często w "Na Wspólnej". Zbigniew Stryj w "Na Wspólnej" gra od 15 lat i niewykluczone, że ta rola po prostu mu się znudziła.

Kiedy w zeszłym roku dołączył do obsady "M jak miłość" gdzie wciela się w postać Roberta Bilskiego mógł pokazać swoją inną twarz. Bo w serialu o Mostowiakach gra mężczyznę z tajemnicami, adoratora Marysi Rogowskiej, który wszelkimi możliwymi sposobami próbuje ją uwieść, ale ukrywa przed nią swoje ciemne interesy.

Patrz: Na Wspólnej. Kinga zostawi Michała i wyjedzie za granicę! Ilona Wrońska odchodzi z Na Wspólnej

Wątek Bilskiego w "M jak miłość" intryguje widzów, bo nie wiadomo co tak naprawdę ukrywa kochanek Marysi. Jego mroczne sekrety mają związek z przemytem i z pobytem jego brata w więzieniu. Ale o co dokładnie chodzi nie wiadomo.

Fani seriali podejrzewają, że odejście Zbigniew Stryja z "Na Wspólnej" ma związek z "M jak miłość". Ale ani aktor ani twórcy "Na Wspólnej" na razie nie komentują śmierci Adama Roztockiego.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: