SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Wypadek Jakuba Marcinka. Elżbieta wróci do męża?

Na Wspólnej. Wypadek Jakuba Marcinka. Elżbieta wróci do męża?

10.10.2015, godz. 13:13
Na Wspólnej 2158. Elżbieta (Paulina Chapko), Jakub Marcinek (Andrzej Niemirski)
Na Wspólnej 2158. Elżbieta (Paulina Chapko), Jakub Marcinek (Andrzej Niemirski) foto: TVN/X-NEWS

Groźny wypadek męża Elżbiety (Paulina Chapko) z "Na Wspólnej" sprawi, że kochanka Igora (Kuba Wesołowski) wróci do Jakuba (Andrzej Niemirski)? Marcinek obmyślił plan jak odzyskać żonę i konsekwentnie go realizuje. Elżbieta znów skusiła się na pracę w jego fundacji. W 2158 odcinku "Na Wspólnej" dochodzi jednak do tragedii. Jakub po wypadku trafia do szpitala. A zaniepokojona jego stanem żona od razu rzuca wszystko, by być blisko niego.

"Na Wspólnej" odcinek 2158 - środa, 21.10.2015, o godz. 20.10 w TVN

Elżbieta Marcinek odejdzie od Igora i znów będzie ze swoim bajecznie bogatym mężem? Do tego od dłuższego czasu dąży Jakub Marcinek, który próbuje różnych sztuczek, by odzyskać Elżbietą. Najpierw zaproponował jej pracę w jego fundacji, a teraz udaje kochającego i troskliwego męża, którym nigdy nie był.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Kinga zdradzona przez kochanka! Przyłapie Iwa z inną

Mąż Elżbiety zjawia się nawet z nią w studiu telewizyjnym "Dzień Dobry TVN" gdzie Elżbieta opowiada o działalności fundacji. W 2154 odcinku "Na Wspólnej" wykorzystuje tę sytuację, by pochwalić się przed kamerami jaką cudowną żoną.

Kilka dni później, w 2157 odcinku "Na Wspólnej", Elżbieta umawia się z mężem na spotkanie. Chce porozmawiać z nim o rozwodzie. Ale Jakub nie chce o tym słyszeć - wyznaje jej miłość, deklaruje, że zupełnie nie potrafi bez niej żyć i błaga, by wróciła.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Basia ofiarą gwałtu! Kto zgwałci Basię?

Ostatecznie rozmowa kończy się kłótnią małżonków. Elżbieta jest tak przygnębiona, że musi przemyśleć co dalej robić ze swoim małżeństwem i związkiem z Igorem. Wkrótce po spotkaniu Marcinków Jakub ma wypadek i trafia do szpitala. W 2158 odcinku "Na Wspólnej" Elżbieta natychmiast tam jedzie.

Spotyka matkę Jakuba (Helena Norowicz), ale nie mówi jej prawdy na temat ich małżeństwa. Marcinek jest szczęśliwy, kiedy dowiaduje się, że żona cały czas przy nim czuwała. Odzyskuje nadzieję, że Elżbieta jeszcze do niego wróci.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: