SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na sygnale. Premierowe odcinki od 22 sierpnia. Co się wydarzy?

Na sygnale. Premierowe odcinki od 22 sierpnia. Co się wydarzy?

12.08.2016, godz. 12:30
Na sygnale 4 sezon odc. 85. Stanisław Potocki (Marcin Grzymowicz), Anna Reiter (Lea Oleksiak), Martyna (Monika Mazur)
Na sygnale 4 sezon odc. 85. Stanisław Potocki (Marcin Grzymowicz), Anna Reiter (Lea Oleksiak), Martyna (Monika Mazur) foto: ©ARTRAMA

Już 22 sierpnia na antenę TVP2 powróci serial „Na sygnale”. Ale uwaga! Pierwsze pięć premierowych odcinków będzie miało emisję od poniedziałku do piątku o godz. 20:40 po „Barwach szczęścia”. A kolejne, po staremu – w każdą środę o 21:45 po „Na dobre i na złe” - począwszy od 31 sierpnia. Co wydarzy się w premierowych odcinkach serialu? Początek czwartego sezonu „Na sygnale” będzie dramatyczny…

Premierowe odcinki "Na sygnale" już od 22 sierpnia w TVP2

Doktor Góra (Tomasz Piątkowski) – razem z całym zespołem – o mało nie padnie ofiarą linczu! Karetkę otoczy wściekły tłum, a ratownicy usłyszą obelgi i groźby. Szef stacji ujdzie jednak z życiem, podobnie jak jego koledzy.

Patrz: Na sygnale po wakacjach 2016. Martyna i Piotr wreszcie będą razem

Ale w nowym sezonie jeszcze nie raz skoczy mu tętno… głównie za sprawą pięknej Renaty (Agata Załęcka)! Ratowniczka coraz częściej będzie jeździć w jednej ekipie właśnie z doktorem Górą… A tuż po wakacjach – w odcinku numer 99 – lekarz zdobędzie się na odwagę i zaprosi koleżankę do teatru. Jaką usłyszy odpowiedź?

W nowym sezonie sporo emocji czeka także doktor Reiter (Lea Oleksiak). Lekarka zrobi wszystko, by w końcu uwolnić się od męża, który przez lata zamienił jej życie w koszmar. A Martyna (Monika Mazur) zaproponuje jej pomoc: wyzna, że miała z Potockim (Marcin Grzymowicz) romans i obieca, że powie o tym w sądzie.

Przeczytaj: Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Katarzyna Cichopek trafi do szpitala w Leśnej Górze

Tymczasem Anna postanowi walczyć o swoje szczęście u boku doktora Banacha (Wojciech Kuliński)! I już wkrótce widzowie „Na sygnale” zobaczą ich pierwszy pocałunek. Zakochaną parę czekają jednak problemy… Bo w Leśnej Górze pojawi się Karolina (w tej roli Paulina Kowalska). Śliczna dziewczyna, którą Wiktor pozna podczas jednej z interwencji - i która zrobi wszystko, by podbić jego serce.

Czy doktor Reiter powinna obawiać się rywalki? A co z Martyną (Monika Mazur) i Piotrem (Dariusz Wieteska)? Fanom tej pary radzimy mocno trzymać kciuki! Młodzi ratownicy na nowo się do siebie zbliżą i jest szansa na romantyczny happy end!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: