SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na sygnale po wakacjach 2016. Renata i Artur Góra będą mieli romans?

Na sygnale po wakacjach 2016. Renata i Artur Góra będą mieli romans?

30.06.2016, godz. 15:30
Na sygnale 4 sezon odc. 80. Artur Góra (Tomasz Piątkowski), Renata (Agata Załęcka)
Na sygnale 4 sezon odc. 80. Artur Góra (Tomasz Piątkowski), Renata (Agata Załęcka) foto: ©ARTRAMA

Ratownicy z serialu "Na sygnale" zostaną kochankami? W nowym 4 sezonie "Na sygnale" po wakacjach 2016 zacznie coraz bardziej iskrzyć między dwójką bohaterów. Renata Nowakowska (Agata Załęcka) i doktor Artur Góra (Tomasz Piątkowski) już od dawna mają się ku sobie, ale dopiero w 100 odcinku "Na sygnale" przestaną się kryć ze swoimi uczuciami.

"Na sygnale" odcinek 100 po wakacjach 2016 - środa, 7.09.2016, o godz. 21.45 w TVP2

Renata i Artur z "Na sygnale" przyciągają się na zasadzie przeciwieństw! Bo nie sposób nie zauważyć, że są jak ogień i woda. Ona to pewna siebie, seksowna, pełna energii i odwagi ratowniczka, która prowadzi karetkę pogotowia niczym kierowca rajdowy. Doktor Góra, czyli szef stacji pogotowia w szpitalu w Leśnej Górze, to z kolei typowy służbista. Potrafi grozić pracownikom zwolnieniami, stosować nagany i kary finansowe, a ratowników, którzy nie studiowali medycyny, traktuje z wyższością.

Patrz: Na sygnale po wakacjach 2016. Martyna przyzna się Annie do seksu z jej mężem Stanisławem Potockim

W nowym sezonie "Na sygnale" po wakacjach 2016 scenarzyści podkręcą atmosferę między tą dwójką bohaterów. A zacznie się dość niewinnie. W 100 odcinku "Na sygnale" Renata będzie pod wrażeniem odwagi Góry, który stanie w obronie kobiety zaatakowanej przez pijanych zbirów. Zauważy, że szef jest naprawdę fajnych facetem i bez ogródek spyta go, czy ma dziewczynę.

Przeczytaj: Na sygnale po wakacjach 2016. Martyna i Piotr wreszcie będą razem

Artur, niczym nastolatek, zarumieni się i nie będzie w stanie wydusić z siebie słowa. Ratowniczka zrozumie to jednoznacznie, że lekarz jest wolny. Dopiero po chwili zbierze się na odwagę i spojrzy Renacie głęboko w oczy. Tym jednym spojrzeniem da jej do zrozumienia, że od dawna bardzo mu się podoba. Co wydarzy się dalej między Renatą a Górą? O tym widzowie dowiedzą się w 100 odcinku "Na sygnale" po wakacjach 2016.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Agencja TVN/x-news
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: