SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na sygnale, odcinek 141: Katarzyna Cichopek w najnowszym odcinku

Na sygnale, odcinek 141: Katarzyna Cichopek w najnowszym odcinku

10.05.2017, godz. 15:00
Na sygnale odcinek 141, Piotr (Dariusz Wieteska), Katarzyna Cichopek
Na sygnale odcinek 141, Piotr (Dariusz Wieteska), Katarzyna Cichopek foto: TVP

W 141 odcinku serialu "Na sygnale" wystąpi gość specjalny - Katarzyna Cichopek, aktorka grająca od wielu lat w serialu "M jak miłość". Kasia nie zagra roli gwiazdy, ale za to bardzo skutecznie w 141 odcinku serialu "Na sygnale" utrudni ratownikom pracę!

"Na sygnale" odcinek 141 "Dr Hans" w środę, 17.05.2017 o godz. 22.20 w TVP2

Katarzyna Cichopek od wielu lat gra postać Kingi Zduńskiej w kultowym serialu "M jak miłość". Aktorka występowała gościnnie również w "Na dobre i na złe", "Ojcu Mateuszu" czy też "Daleko od noszy". Tym razem przyszedł czas na pojawienie się w serialu "Na sygnale"!

Zobacz: Na sygnale. Monika Mazur i jej ukochany Tomasz Chrapusta biorą ślub

Martyna (Monika Mazur) i Piotr (Dariusz Wieteska) w 141 odcinku serialu "Na sygnale" wyjadą na wakacje, lecz nie będzie im dane odpocząć. Kiedy zatrzymają się w hotelu usłyszą wołanie o pomoc z korytarza i natychmiast wybiegną, by zobaczyć co się dzieje. Ujrzą mężczyznę, który ma zawał serca... A przynajmniej bardzo dobrze go zagra! W 141 odcinku serialu "Na sygnale" w hotelu będzie kręcony film, a reżyser widząc akcję ratowników z Leśnej Góry postanowi ich zatrudnić.

Przeczytaj: M jak miłość. Relacja z planu serialu. M jak miłość od kuchni - WIDEO

Sprawy się skomplikują, kiedy w 141 odcinku serialu "Na sygnale" Martyna i Piotr zauważą, że aktor podczas jednej sceny faktycznie ma zawał. Kiedy będą próbowali przystąpić do akcji, nikt im nie uwierzy. Podczas próby uprowadzenia aktora i przewiezienia do prawdziwego szpitala, drogę w 141 odcinku serialu "Na sygnale" zagrodzi im nie kto inny, jak Katarzyna Cichopek w roli statystki! Nie puści ich, dopóki nie naprawią jej złamanego palca...

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

 

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: