SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na sygnale. Renata umrze?

Na sygnale. Renata umrze?

18.01.2017, godz. 14:00
Na sygnale odcinek 125 Renata (Agata Załęcka)
Na sygnale odcinek 125 Renata (Agata Załęcka) foto: Materiał prasowy TVP2

W takich chwilach łamie się serce! W 125 odcinku serialu "Na sygnale" piękna Renata (Agata Załęcka) przez próbę pomocy dziecku, skończy na granicy życia i śmierci! Podczas randki upadnie, a jej dalsze funkcjonowanie organizmu stanie pod znakiem zapytania... Co takiego wydarzy się w 125 odcinku serialu "Na sygnale"? Czy Renata umrze?

"Na sygnale" odcinek 125 "Na granicy życia i śmierci/O krok od tragedii" w środę, 18.01.2017 o godz. 21.45 w TVP2

Podczas dyżuru w 125 odcinku serialu "Na sygnale", ratownicy zauważą zderzenie dwóch samochodów. Renata i Góra (Tomasz Piątkowski) zajmą się poszkodowanymi. Po chwili kobieta dostrzeże kątem oka malutkie dziecko, które zmierza ulicą w stronę rozpędzonego samochodu! Natychmiast wyruszy mu pomóc i cudem uda jej się sprzątnąć dziecko sprzed maski pojazdu.

- Nic ci się nie stało?! Słyszałem uderzenie! - zaniepokoi się Góra w 125 odcinku serialu "Na sygnale". Faktycznie, Renata została lekko potrącona, ale stwierdzi, że nic jej nie będzie i zignoruje "niegroźne" potrącenie.
- Nie Artur, nic mi nie jest... Może tylko zahaczył mnie lusterkiem...
- Ale mnie nastraszyłaś...

Zobacz: Na sygnale. Rafał Maślak w roli strażaka

- Może powinnaś się przebadać? - powie lekarz widząc siniejące miejsce na jej skroni.
- Daj spokój, nie dzisiaj... Jestem umówiona! Miałabym przegapić taką okazję? - owszem, Renata jest umówiona... Właśnie z Górą! Wybiorą się na randkę po pracy w 125 odcinku serialu "Na sygnale", która okaże się być fatalna w skutkach. Wszystko będzie dobrze, dopóki piękna ratowniczka nie poczuje się nagle gorzej. W ciągu kilku sekund Renata opadnie na ziemię, miotając się przez drgawki! Góra wezwie pogotowie:
- Chodzi o Renatę! Straciła przytomność, przyjeżdżajcie natychmiast! Już jadą Renatko, wytrzymaj... - pogotowie  w 125 odcinku serialu "Na sygnale" zabierze ją do Leśnej Góry, gdzie okaże się, że ratowniczka ma krwiak mózgu... Uda jej się przeżyć i pójść na kolejną randkę, czy też dojdzie do tragicznej śmierci Renaty?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: