SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na sygnale. Romantyczne wyznania i dawka adrenaliny w premierowych odcinkach

Na sygnale. Romantyczne wyznania i dawka adrenaliny w premierowych odcinkach

30.11.2016, godz. 14:00
Na sygnale odcinek 117 Piotrek (Dariusz Wieteska) Martyna (Monika Mazur)
Na sygnale odcinek 117 Piotrek (Dariusz Wieteska) Martyna (Monika Mazur) foto: TVP2

W życiu Piotra (Dariusz Wieteska) pojawią się naprawdę mocne emocje w 117 odcinku serialu "Na sygnale"! Pośród miłosnych uniesień, znajdzie się również miejsce na wiadro adrenaliny i wyrzuty sumienia. Strzelecki będzie musiał zachować stalowe nerwy w najbliższym, 117 odcinku serialu "Na sygnale"!

"Na sygnale" odcinek 117 w środę, 30 listopada 2016 o godz. 21.45 w TVP2

W życiu ratownika Strzeleckiego w 117 odcinku serialu "Na sygnale", nadejdzie w ciągu najbliższych kilku tygodni okres, w którym będzie musiał wykazać się ogromną odwagą - zarówno w życiu prywatnym, jak i w pracy.

Zobacz: Na Wspólnej. Małgorzata Socha zniknie z serialu?

Piotrek podejmie ważną dla siebie decyzję - w końcu zdecyduje się wyznać, co czuje w stosunku do Martyny (Monika Mazur). Powie jej w 117 odcinku serialu "Na sygnale", że ją kocha!
- Nie mówiłem Ci, ale... Martyna, kocham cię! Przecież wiesz... - ukochana, po gorącym wyznaniu miłości, pocałuje Strzeleckiego w 117 odcinku serialu "Na sygnale". Kiedy skończy, szepnie Piotrkowi:
- Dobrze, ale obiecaj... już nigdy więcej żadnych tajemnic!

Przynajmniej w 117 odcinku serialu "Na sygnale" uda mu się pomyślnie ukończyć jedną sprawę. Kiedy w 118 odcinku serialu "Na sygnale" będzie usiłował pomóc starszej kobiecie chorej na serce. Problem pojawi się, kiedy kobieta odmówi tej pomocy z obawy na swoją córkę schizofreniczkę.

Przeczytaj: M jak miłość. Tamara Arciuch urodziła córkę!

Strzelecki przez bezmyślność w 118 odcinku serialu "Na sygnale" narazi życie dziewczyny. Zaproponuje jej, aby udała atak, halucynacje, by mogła pojechać wraz z matką do szpitala i wyjść w ciągu dwóch dni, kiedy już wyleczą rodzicielkę. Chora psychicznie Dorota (Joanna Tarczyńska) w 118 odcinku serial "Na sygnale" przystanie na pomysł Piotra. Skończy się on tragicznie - dziewczynę poniesie i zamiast udać, że coś jej się dzieje - wyskoczy z okna! Strzelecki zacznie mieć wyrzuty sumienia przez swoją głupotę. By pokonać złe emocje będzie mu potrzebna kolejna dawka odwagi...

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: