SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na sygnale 4 sezon. Pierwszy pocałunek Anny i Wiktora Banacha

Na sygnale 4 sezon. Pierwszy pocałunek Anny i Wiktora Banacha

24.08.2016, godz. 15:30
Na sygnale odc. 102 Anna (Lea Oleksiak), Wiktor Banach (Wojciech Kuliński)
Na sygnale odc. 102 Anna (Lea Oleksiak), Wiktor Banach (Wojciech Kuliński) foto:

Fani serialu "Na sygnale" długo na to czekali! W 102 odcinku serialu TVP Anna (Lea Oleksiak) i Wiktor Banach (Wojciech Kuliński) pocałują się po raz pierwszy. Lekarze po ciężkim dniu pracy wpadną sobie w ramiona i nie będą mogli się od siebie odkleić! Co wydarzy się w nowych odcinkach serialu "Na sygnale"?

"Na sygnale" 4 sezon odcinek 100 - wtorek, 23.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 102 odcinku "Na sygnale" doktor Banach spróbuje pomóc Bartkowi - chłopcu z cukrzycą, który przez chorobę załamie się i ucieknie z domu. Młody pacjent postanowi w końcu popełnić samobójstwo i przedawkuje insulinę. A ekipa Wiktora będzie miała tylko kilkanaście minut na to, by go odszukać i by uratować mu życie...

Przeczytaj: Na sygnale 4 sezon. Martyna przyzna się Annie do seksu z jej mężem Stanisławem Potockim

Tymczasem Anna odpowie na wezwanie do młodej kobiety chorej na nowotwór. I odkryje, że pacjentka... to jej przyjaciółka sprzed lat, Daria. Chora wyzna, że okłamała rodzinę i nie poddała się leczeniu, bo zaszła w ciążę. A doktor Reiter skontaktuje ją ze swoim bliskim znajomym, wybitnym onkologiem. I przy okazji sama wróci myślami do dramatu, który przeżyła kilka lat wcześniej - gdy zachorowała na raka i przeszła wyczerpującą terapię.

Lekarka kolejny raz uświadomi sobie, jak ważna jest profilaktyka – w tym samodzielne badanie przez kobiety piersi. I jak cennym darem jest każdy nowy dzień… który może przynieść ze sobą miłość. A w finale widzowie zobaczą scenę, na którą czekali już od kilku miesięcy: pierwszy pocałunek Anny i Wiktora! Co wydarzy się dalej? Przekonamy się w nowych odcinkach "Na sygnale".

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: