SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na sygnale. Akcja ratownicza w nawiedzonym domu

Na sygnale. Akcja ratownicza w nawiedzonym domu

26.10.2016, godz. 15:00
Na sygnale odcinek 112
Na sygnale odcinek 112 foto:

Ekipa z serialu "Na sygnale" przygotowała z okazji zbliżającego się święta Halloween niespodziankę dla widzów! Odzinek 112 serialu "Na sygnale" jest odcinkiem specjalnym - pełnym tajemnic i zgrozy, w prawdziwie gotyckim klimacie! Co ratownicy będą robić w 112 odcinku serialu "Na sygnale"?

"Na sygnale" 4 sezon odcinek 112 - środa, 26.10.2016, o godz. 21.45 w TVP2

W 112 odcinku serialu "Na sygnale" ratownicy zostaną wezwani do strarego, klimatycznego dworku w którym jego właścicielka, hrabina, zmarła we śnie. Szokiem będzie, kiedy ciało zmarłej staruszki zniknie! Ciekawe, że akurat w momencie, kiedy zjawią się spadkobiercy dworku oraz całego majątku, który był w jej posiadaniu.

Zobacz: Na sygnale. Ślub z dramatem w tle, szantaż i bójka!

Ratownicy w 112 odcinku serialu "Na sygnale" najedzą się strachu i będą mieli ręce pełne roboty! W dworku zaczną dziać się tajemnicze rzeczy - jedna osoba będzie miała problemy z sercem, druga spadnie ze schodów, a trzecia dostanie wstrząsy mózgu zderzając się z autem w panicznej próbie ucieczki! Wszyscy poszkodowani według zeznań zobaczyli ducha hrabiny. W tej sytuacji, kiedy wszyscy ratownicy będą przerażeni wypadkami dziejącymi się w dworze, jedynie doktor Góra zachowa przytomny umysł:

- Koniec gadania. Nie ma żadnej klątwy! Mieliśmy dwa wypadki. Wracamy do roboty. My wieziemy pana na koronarografię na Waliców, a wy zabieracie mecenasa na SOR do Leśnej Góry... Ciała poszukamy później!
Martyna (Monika Mazur) zblednie:
- Jak to? Ciało hrabiny zniknęło?
Jednak szef stacji machnie tylko ręką:
- Nie zniknęło, nie zniknęło... Tylko gdzieś się zapodziało! Spokojnie, wracamy do pracy... Proszę przygotować pacjenta do transportu. Ruchy, ruchy…
Tymczasem Renata (Agata Załęcka) w końcu się zbuntuje.
- Ja tam nie wracam!
- Spokojnie. Ty zabierzesz pacjenta na koronarografię... Panie Strzelecki, pan też się boi?
- Nie, no... Ja? Nie!
- Wszołek?
- No ja... umiarkowanie.
- Dobrze, pojedziecie ze mną! Martyna zostanie przy pacjencie do przyjazdu drugiego zespołu. I nie chcę więcej słyszeć o klątwach, duchach i innych bzdurach! Jesteśmy dorośli!
Doktor Góra, pewny siebie, odważnie skieruje się do „nawiedzonego” domu… a kilka minut później zbiegnie w panice ze schodów:
- Strzelecki, Wszołek, widziałem ją! Widziałem!!!

Przeczytaj: Na sygnale po wakacjach 2016. Renata i Artur Góra będą mieli romans?

Jak zakończy się w 112 odcinku serialu "Na sygnale" wizyta ratowników w nawiedzonym dworku? Czy ciało hrabiny się odnajdzie? Zapraszamy widzów na premierę specjalnego 112 odcinka w stylu Halloween w środę o godzinie 21.45, 26 października 2016 roku w TVP2.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: