SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na sygnale 4 sezon. Martyna spędza noc z nieznajomym. Stanisław Potocki nowym szefem SOR

Na sygnale 4 sezon. Martyna spędza noc z nieznajomym. Stanisław Potocki nowym szefem SOR

10.02.2016, godz. 21:02
Na sygnale 4 sezon odc. 83. Stanisław Potocki (Marcin Grzymowicz), Martyna (Monika Mazur)
Na sygnale 4 sezon odc. 83. Stanisław Potocki (Marcin Grzymowicz), Martyna (Monika Mazur) foto: ©ARTRAMA

Sensacja w serialu "Na sygnale"! Ratownika Martyna (Monika Mazur) ląduje w łóżku z nieznajomym mężczyzną, który zaczepia ją na parkingu przed szpitalem w Leśnej Górze. W 83 odcinku "Na sygnale" Martyna budzi się w hotelowym pokoju u boku Tomasza (Marcin Grzymowicz). Dopiero po chwili przypomina sobie wydarzenia poprzedniej nocy kiedy szukała pocieszenia w ramionach przypadkiem poznanego faceta. Kochanek Martyny okazuje się jej nowym szefem... I nazywa się Stanisław Potocki.

"Na sygnale" 4 sezon odcinek 83 - środa, 10.02.2016, o godz. 21.45 w TVP2

Ciąża Renaty (Agata Załęcka), która spodziewa się dziecka Piotrka (Dariusz Wieteska) jest takim szokiem dla Martyny, że przez moment zupełnie nie jest sobą. Właśnie dlatego w 83 odcinku "Na sygnale" kiedy rankiem otwiera i spostrzega, że jest w hotelu wciąż czuje się oszołomiona wydarzeniami z poprzedniego dnia…

Przeczytaj: Na sygnale 4 sezon. Nowy lekarz Stanisław Potocki mężem Anny Reiter i kochankiem Martyny

Na widok Tomasza - mężczyzny, którego poznała na szpitalnym parkingu - przez moment zastyga w bezruchu. Kochanek Martyny serwuje jej śniadanie do łóżka i zapewnia, że przeżył najpiękniejszą noc w swoim życiu. - To niesamowite... Wszystko! Przyjeżdżam ze Stanów, zaczynam tu nowe życie i spotykam ciebie… - nie kryje zachwytu Martyną.

A ratowniczka z Leśnej Góry czuje jakby zaraz miała spalić się ze wstydu. Noc z nieznajomym, którego imienia nawet nie pamięta nie jest zupełnie w jej stylu. - Wiesz co, przepraszam cię, ale jestem totalnie spóźniona do pracy i… I nawet nie pamiętam twojego imienia! - wyjaśnia.
- Tomasz…

- Posłuchaj, nie chcę cię urazić, ale ja niczego nie pamiętam… Po prostu zapomnijmy o sprawie... - prosi nowego znajomego i zbiera swoje ubrania, by jak najszybciej wyjść z pokoju hotelowego.

Patrz: Na sygnale 4 sezon. Córka Wiktora zabije się po dopalaczach? Zosia popełni samobójstwo?

Kilka godzin później ratowniczka odkrywa za to, że jej kochanek zaczął pracę w szpitalu i wcale nie ma na imię Tomasz! Doktor Artur Góra ((Tomasz Piątkowski) oficjalnie przedstawia kolegom doktora Stanisława Potockiego – nowego ordynatora Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Leśnej Górze.

A Martyna, gdy rozpoznaje kochanka, od razu blednie… przerażona na myśl o spotkaniu Tomasza z Piotrem! Jedna noc Martyny ze Stanisławem oznacza poważne komplikacje w jej życiu. Odtąd będą spotykać się w pracy w Leśnej Górze niemal każdego dnia. Czy Piotr odkryje, że jego ukochana spędziła z nowym lekarzem pełną namiętności noc?

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: