SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na sygnale 4 sezon. Dziki seks Martyny i Piotra w szpitalu w Leśnej Górze - ZDJĘCIA

Na sygnale 4 sezon. Dziki seks Martyny i Piotra w szpitalu w Leśnej Górze - ZDJĘCIA

27.01.2016, godz. 08:32
Na sygnale 4 sezon odc. 81. Martyna (Monika Mazur), Piotr (Dariusz Wieteska)
Na sygnale 4 sezon odc. 81. Martyna (Monika Mazur), Piotr (Dariusz Wieteska) foto: ©ARTRAMA

Emocje w nowym 4 sezonie "Na sygnale" sięgną zenitu! A wszystko za sprawą pary dwójki ratowników medycznych z Leśnej Góry. Martyna Kubicka (Monika Mazur) i Piotr Strzelecki (Dariusz Wieteska) przestaną być tylko przyjaciółmi i nawiążą gorący romans. W 81 odcinku "Na sygnale" fani Martyny i Piotra zobaczą rozbieraną, odważną scenę z ich udzialem, na którą czekali aż trzy lata.

"Na sygnale" 4 sezon odcinek 81 - 27.01.2016, o godz. 21.40 w TVP2

O tym, że Martyna i Piotr z "Na sygnale" są dla siebie stworzeni wiedzą wszyscy ich koledzy ze stacji ratownictwa medycznego w szpitalu w Leśnej Górze. Ale aż do tej pory coś zawsze stało im na przeszkodzie, by byli razem.

Patrz: Na sygnale. Seksowna Monika Mazur na prezentacji ramówki TVP

W 4 sezonie ulubionych bohaterów serialu połączy w końcu gorący romans. To oznacza również, że mimo wcześniej problemów związanych z uzależnieniem od leków Martyna nie odejdzie z pracy w Leśnej Górze. Doktor Artur Góra (Tomasz Piątkowski) nie wyrzuci Martyny.

Zobacz: Na sygnale - streszczenia wszystkich odcinków

W 81 odcinku "Na sygnale" Martyna i Piotr przestaną wreszcie ukrywać swoje uczucia i spędzą razem pierwszą noc. Piotr zauważy, że Martyna nie nosi już pierścionka zaręczynowego:
- Dobrze, że pozbyłaś się tego żelastwa! Do twoich oczu pasują szmaragdy…
W odpowiedzi dziewczyna rzuci figlarnie: - Lepiej pospiesz się z tym szmaragdem, bo ten palec nie będzie pusty w nieskończoność!

A kilka godzin później flirt ratowników przerodzi się w namiętny romans... Widzowie będą świadkami rozbieranej, pełnej namiętności sceny, podczas której piękna aktorka Monika Mazur pokaże swoje wdzięki.

Co jeszcze wydarzy się w 4 sezonie "Na sygnale"? Jak potoczą się losy innych ratowników z Leśnej Góry?

W 81 odcinku "Na sygnale" Anna Reiter (Lea Oleksiak) spróbuje uratować mężczyznę, który spadł na budowie z rusztowania. Lekarka będzie desperacko walczyć o jego życie, choć wszyscy uznają, że ranny nie ma szans.

Doktor Wiktor Banach (Wojciech Kuliński) przeprowadzi za to ryzykowny zabieg. Pacjent Wiktora dozna kontuzji podczas meczu koszykówki i będzie miał uszkodzoną tętnicę. A lekarz uzna, że ranny może nie przeżyć transportu do szpitala. I zdecyduje się na operację na środku boiska!

A w finale dramat Renaty (Agata Załęcka). W 82 odcinku "Na sygnale" ratowniczka będzie miała wypadek - mocno uderzy się o kierownicę, poczuje nagły ból. I w końcu sama trafi do szpitala - jako pacjentka. A badania wykażą, że jej stan jest dużo poważniejszy, niż myślała.

W 4 sezonie "Na sygnale" pojawi się też nowy bohater - Stanisława Potocki (w tej roli: Marcin Grzymowicz), który odmieni życie aż dwóch dziewczyn ze stacji ratownictwa. Okaże się, że jest mężem Anny, który poderwie też Martynę....

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: