SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na sygnale 4 sezon. Doktor Góra striptizerem na wieczorze panieńskim

Na sygnale 4 sezon. Doktor Góra striptizerem na wieczorze panieńskim

20.01.2016, godz. 13:15
Na sygnale 4 sezon odc. 80. Artur Góra (Tomasz Piątkowski)
Na sygnale 4 sezon odc. 80. Artur Góra (Tomasz Piątkowski) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Takiej akcji ratunkowej doktor Artur Góra (Tomasz Piątkowski) z serialu "Na sygnale" się nie spodziewał. W 80 odcinku 4 sezonu "Na sygnale" lekarz ratownik z Leśnej Góry ma bardzo niebezpieczną przygodę. Przez pomyłkę trafia na wieczór panieński, podczas którego pijane, rozbawione kobiety biorą go za striptizera. Na jego oczach rozgrywa się dramat kiedy Jola, jedna z uczestniczek imprezy, nagle traci przytomność. Doktor Góra rusza jej z pomocą.

"Na sygnale" 4 sezon odcinek 80 - środa, 20.01.2016, o godz. 21.45 w TVP2

Nikt z ratowników z Leśnej Góry nie spodziewałby się, że zasadniczy i zrównoważony doktor Artur Góra z "Na sygnale" nadaje się na tancerza erotycznego. A jednak w 80 odcinku "Na sygnale" lekarz trafia w sam środek wieczoru panieńskiego i robi furorę jako striptizer.

Przeczytaj: Na sygnale 4 sezon. Córka Wiktora zabije się po dopalaczach? Zosia popełni samobójstwo?

A wszystko dlatego, że doktor Góra przez pomyłkę trafi nie do mieszkania chorej, która wezwała pogotowie, tylko na szalonę imprezę przyszłej panny młodej i jej koleżanek. Wszystkie panie są zachwycone mężczyzną w stroju ratownika medycznego. I już mają się zabrać do jego rozbierania kiedy dochodzi do tragedii.

Jedna z uczestniczek wieczoru panieńskiego nagle przytomność. Jola nie daje znaku życia, więc przerażone koleżanki od razu wybierają numer alarmowy. - Karetkę przyślijcie! - krzyczą spanikowane.

Patrz: Na sygnale 4 sezon. Martyna i Piotr kochankami! Gorący romans w Leśnej Górze

Wtedy do akcji wkracza lekarz z Leśnej Góry, który Odbierając dziewczynom telefon, rzuca lodowatym tonem:
- Artur Góra. Nic mi tu na razie nie przysyłaj... To ja jestem pogotowie!

Po chwili robi wszystko co w jego mocy, by uratować Jolę. Chora na cukrzycę kobieta straciła przytomność, bo piła drinki na wieczorze panieńskim. -  Dajcie mi jej torebkę!Jak jest chora na cukrzycę, to pewnie ma w niej glukometr! - wydaje polecenia koleżankom pacjentki.

Doktor Góra do swojej ekipy wraca dopiero pół godziny później. Ponieważ szef ratowników znika, to Wiktor Banach ((Wojciech Kuliński) jedzie za niego na wezwanie.

- Zniknąłeś! Zero kontaktu! Dziewczyny cię potrzebowały... Musiały nas wezwać. Jak się z tego wytłumaczysz?

- Nie będę się tłumaczyć! Wiktor. Tego mojego zniknięcia nie wpisuj do karty wyjazdu, OK?... To jest polecenie służbowe! Żeby nie było niejasności! - mówi lodowatym tonem Wiktorowi. Czy doktor Banach zatai fakt, że Góra opuścił dyżur?

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: