SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na sygnale 4 sezon. Piotr porażony prądem! Serce Piotra zatrzyma się

Na sygnale 4 sezon. Piotr porażony prądem! Serce Piotra zatrzyma się

21.08.2016, godz. 17:00
Na sygnale odc. 100. Piotr (Dariusz Wieteska)
Na sygnale odc. 100. Piotr (Dariusz Wieteska) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Ratownicy z Leśnej Góry w serialu "Na sygnale" wiele razy ryzykowali życie dla dobra pacjentów. W nowym 4 sezonie "Na sygnale" po wakacjach 2016 nie będzie inaczej. Dowodzi tego jubileuszowy 100 odcinek "Na sygnale", w którym Piotr Strzelecki (Dariusz Wieteska) będzie bliski śmierci. Jak do tego dojdzie? Piotr zostanie porażony prądem kiedy będzie udzielał pomocy nieprzytomnemu mężczyźnie na ulicy. Serce Strzeleckiego na chwilę się zatrzyma, ale ukochany Martyny (Monika Mazur) na szczęście nie umrze.

"Na sygnale" 4 sezon odcinek 100 - wtorek, 23.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 100 odcinku "Na sygnale" Piotr będzie miał dzień wolny, ale mimo to pomoże potrzebującemu. Na ulicy ratownik zauważy nieprzytomnego młodego mężczyznę. Natychmiast podejmie reanimację. Sięgnie po przenośny defibrylator... Chwilę później sam zostanie porażony prądem. Serce ratownika zatrzyma się, ale Wiktor (Wojciech Kuliński) i Martyna będą już w drodze, by go uratować. Czy przyjaciele dotrą na czas i zdołają Piotra ocalić?

Patrz: Na sygnale 4 sezon. Martyna i Piotr wreszcie będą razem

Gdy karetka dojedzie na miejsce, Martyna od razu podbiegnie do nieprzytomnego ukochanego, wokół którego zgromadzi się spory tłum gapiów. - Piotr, słyszysz mnie? Co mu zrobiliście?! - rzuci oskarżycielskim tonem ratowniczka.
- Najpierw został porażony AED, zatrzymało mu się serce i potem znów go poraziło AED…

- Samo go poraziło?! - załamana Martyna bliska paniki, spojrzy na otaczających Piotra ludzi aż w końcu do akcji włączy się doktor Banach. - Martyna, spokój! Jaki jest stan pacjenta?
- Nie wiem…
- Kubicka!
- AED samo nie razi ludzi prądem! Kto to zrobił?!
- Piotr potrzebuje pomocy, natychmiast! Bierzemy go! -
Martyna i Wiktor odwiozą Piotra karetką do szpitala w Leśnej Górze. Tylko cud sprawi, że Strzelecki wyjdzie z tego cało. Już po kilku godzinach odzyska przytomność.

Przeczytaj: Na sygnale 4 sezon. Martyna przyzna się Annie do seksu z jej mężem Stanisławem Potockim

- No i co umarlaku? - zapyta go Wiktor gdy razem z Martyną wejdą do sali, w której będzie leżał Piotr. Powoli odzyskujący siły Strzelecki nie straci dobrego humoru. - Złego diabli nie biorą... Uważaj, bo cię porażę prądem - ostrzeże Martynę gdy ta weźmie go za rękę. - Już mnie dawno poraziłeś. Cholera jasna, najadłam się strachu... - przyzna się Kubicka, która z miłością spojrzy na Piotra.
- Najedzona?
- Ty jesteś wariat! - odpowie Martyna, która zrozumie, że wystarczyła chwila a na zawsze utraciłaby mężczyznę swojego życia.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: