SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na sygnale 4 sezon. Martyna zaręczy się z Piotrem

Na sygnale 4 sezon. Martyna zaręczy się z Piotrem

12.09.2016, godz. 07:35
Na sygnale. Piotr (Dariusz Wieteska), Martyna (Monika Mazur)
Na sygnale. Piotr (Dariusz Wieteska), Martyna (Monika Mazur) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Na zaręczyny i ślub tej pary z serialu "Na sygnale" czekają miliony widzów! W nowym 4 sezonie "Na sygnale" marzenia fanów Martyny Kubickiej (Monika Mazur) i Piotra Strzeleckiego (Dariusz Wieteska) wreszcie się spełnią. Ratownik ze szpitala w Leśnej Górze pod koniec tej serii oświadczy się ukochanej, a Martyna powie "tak". Prywatnie Monika Mazur też niedługo weźmie ślub. Podczas wakacji przyjęła oświadczyny swojego chłopaka Tomasza Chrapusty.

Martyna i Piotr z "Na sygnale" będą małżeństwem! Wszystko wskazuje na to, że scenarzyści wreszcie postanowili połączyć parę ratowników ze szpitala w Leśnej Górze, między którą iskrzyło od samego początku. Zakochani mają za sobą wiele trudnych chwil, ich uczucie wiele razy było wystawione na ciężke próby, ale w 4 sezonie "Na sygnale" ich miłość zatriumfuje.

Patrz: Na sygnale 4 sezon. Martyna przyzna się Annie do seksu z jej mężem Stanisławem Potockim

Monika Mazur w wywiadzie dla magazynu "Tele Tydzień" opowiedziała o tym co czeka jej bohaterkę w nowych odcinkach "Na sygnale" jesienią 2016. Niestety Kubicka nie będzie miała łatwego życia w Leśnej Górze gdzie wciąż spotyka swojego byłego kochanka Stanisława Potockiego (Marcin Grzymowicz).

- Martynę czeka sporo złego za sprawą Potockiego, który aby ją skompromitować w oczaczh kolegów posunie się nawet do szantażowania jej nagimi zdjęciami. W tym sezonie nie zabraknie mocnych, intymnych scen pomiędzy Martyną a Piotrem... Dostaję mnóstwo wiadomości o treści: "Musisz być z Piotrem". No i proszę - chcieliście macie. Pod koniec tej serii dojdzie do zaręczyn - ujawniła gwiazda "Na sygnale".

Przeczytaj: Na sygnale 4 sezon. Renata i Artur Góra będą mieli romans?

W życiu prywatnym Moniki Mazur też ostatnio nie brakowało romantycznych momentów. W czasie wakacji powiedziała "tak" ukochanemu Tomaszowi Chrapuście. - Mój chłopak oświadczył mi się tego lata. Było niezwykle romantycznie. Dostałam pierścionek moich marzeń - przyznała aktorka.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: